yenihalilar.com

Yepyeni Pop Art halı modelleri (Efsane Halı)

Efsane halı modelleri ve fiyatları pop art halı markaları modelleri fiyatları modern halı modelleri – Halı cenneti Gaziantep, halı sektörünün nabzını tutmayı sürdürürken yepyeni oyuncuları da sahaya sürmeye devam ediyor. “Halının Yeni Efsanesi” gibi oldukça iddialı bir slogan ile sektöre merhaba diyen Efsane Halı, sıradışı ve tarz modelleri ile dikkatleri bir anda üzerine çekmeyi başardı. Bizlerde yenihalilar.com olarak bu duruma sessiz kalamadık ve Efsane Halı ‘nın koleksiyonlarını incelemeye karar verdik. İlk olarak modern halı modelleri ile işe başlıyor ve olarak, Efsane Halı ‘nın  Pop Art desenlerle süslü Kumsal koleksiyonunu inceliyoruz.

Aslında Kumsal serisi sadece Pop Art desenlerden oluşmuyor, yani sadece Pop Art bir koleksiyon değil. Bünyesinde ayrıca salonlar için klasik motifler ile yaşam alanları için modern çizgilere de yer verilmiş.

Pop Art desenlerde İstanbul, Paris, Londra gibi şehir silüetlerine yer verilmiş ve bence de çok güzel olmuş. Eğer aklınızdan popart desenli halı almak geçiyorsa sizler için fiyat bilgileri ve görselleri ile birlikte incelediğimiz Efsane Halı ‘nın Kumsal koleksiyonuna mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim.

EFSANE POP ART HALI MODELLERİ GÖRSELLERİ (KUMSAL)

Kumsal Koleksiyonu Fiyat ve Taksit Listesi

pop art halı fiyatları efsane kumsal

Konu Aramaları:

 • istanbul desenli halı
 • pop art halı

Etiketler:

Yorumlar
 1. furkan dedi ki:

  ilk baştaki paris yazılı halıyı nasıl sipariş verebilirim.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Furkan bulunduğun yerdeki Efsane Halı bayiileri ve sipariş için 0 212 654 69 50 numaralı telefonu arayabilirsin…

 2. Cemile dedi ki:

  Bu tür halılara bayılıyorum, buda hiç duymadığım bir marka kullanan var mı bilgi verebilir mi acaba

 3. sibel dedi ki:

  Yurt disindan siparis verebilirmiyim ?

Önceki yazıyı okuyun:
Angora Halı’dan farklı bir koleksiyon (Tuana)

Angora halı kataloğu modelleri resimleri çeşitleri modern halı markaları...

Kapat