yenihalilar.com

Salonlar İçin Çok Güzel 3 Boyutlu Duvar Kağıtları

Evlerimizin en nadide alanları salonlarımızdır, zira bu alan konukların ağırlandığı bir alan olduğundan, evimizin vitrinidirde aynı zamanda. Dolayısı ile salonların dekorasyonuna hassasiyet gösterir, ayda yılda bir kullanacakta olsak, en kaliteli mobilyaları, halıları, perdeleri ve aksesuarları bu alan için satın alırız.

Salon dekorasyonunu etkileyici hâle getirmenin bir yoluda duvar kağıtlarıdır ki şu sıralar en ön plandaki bu dekorasyon trendleri salonlara uygulandıklarında hakikaten ortaya muhteşem işler çıkmakta, salonları adeta Elysee Sarayına çevirmektedirler.

Yukarıdaki verilere dikkate alacak olursak salonlarda, tek duvarada olsa (ki bu daha şık bir uygulama) duvar kağıdı uygulatmak elzem bir hâl alıyor. Ancak seçeceğiniz duvar kağıdı konusunda çok dikkat etmeli, ince eleyip sık dokumalısınız. Duvar kağıdınız salonunuzun kimliği ile uyum içerisinde olmalı, kontrastını bozmamalıdır. Bu konuda gerekirse bu işi profesyonelce yapan merkezlerden yardım almanızı tavsiye ederiz.

Bizlerde salonunuz için üzerimize düşen desteği vermeye çalışıyoruz. Mesela bu sayfamızda salonlarınız için seçtiğimiz 3 boyutlu duvar kağıtlarından çeşitli uygulama örneklerini foto galerimizde beğeninize sunuyoruz. Salonlarınızda 3 boyutlu duvar kağıtlarını hiç denediniz mi, denemeyi aklınızdan geçiriyormusunuz ? O halde gelin foto galerimizdeki örneklere bir göz atın ardından kolları sıvamaya başlarsınız 🙂

3 BOYUTLU SALON DUVAR KAĞIDI UYGULAMALARINDAN ÖRNEKLER

 

Bir önceki yazımız olan Salonlar İçin Şahane Duvar Kağıdı Desenleri başlıklı makalemizde ithal salon duvar kağıdı, salon duvar kağıdı seçimi ve salonlar için duvar kağıdı desenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Önceki yazıyı okuyun:
Birbirinden Güzel Gömme Vestiyer Tasarımları

En yeni ev dekorasyon trendlerini sizler için incelemeye devam ederken bu sayfamızda ev giriş dekorasyonumuzu yakından ilgilendiren vestiyer modellerini masaya...

Kapat