yenihalilar.com

Resimli ve 3 Boyutlu Yeni Moda Yatak Örtüleri

3D Yatak örtüsü modelleri teknolojinin ne kadar ilerlediği hakkında bizlere hayrete düşürün en güzel örneklerden biri. Teknoloji sağlık, haberleşme ve iş dünyası gibi bir çok konuda pek çok yeniliği ve insan hayatını kolaylaştıran uygulamayı da beraberinde getirdi. Ancak hiç ummadığınız dekorasyona olan katkısı inanın bu bahsi geçen sektörlere nazaran daha etkileyici ve daha fazla.

Yukarıda bahsi geçen, başta sağlık olmak üzere bir çok sektörde hayatımızı kolaylaştıran teknoloji,  dekorasyonda ise evlerimizi güzelleştirip daha konforlu hâle getiriyor. İnanılmaz güzel ve konforlu bu ürünler tasarımcıların emekleri ve tasarladıkları bu ürünlerin teknoloji sayesinde kolayca uygulanmaları, kolayca elde edilebilir olmaları ile evlerimize giriyorlar.

Teknolojinin evlerimize güzellik katan bize sunduğu ürünlere dekoratif duvar panelleri başta olmak üzere duvar dekorasyonunda tekstile kadar bir çok ürünü örnek gösterebiliriz. Ev tekstilinde ise en bariz örnek herhalde dijital baskı 3D resimli nevresim takımları ve yatak örtüleri ve  en güzel örnekler olsa gerek.

Çift Kişilik Yatak Örtüsü Modellerinden Örnekler 3D Yatak Örtüsü ve Nevresim Takımları

Bu yatak örtüsü ve nevresim takımlarında desenler bilindik motiflerin aksine tamamen 3 boyutlu ve tamamen gerçekler. Manzara, çiçekler, güller, kelebekler, hayvanlar… Aklınıza ne geliyorsa bu yeni nesil nevresim takımlarının üzerine nakşedilmişler. Gerçi burada “nakşedilmişler” hitaben yanlış oldu, dijital baskı yöntemi ile yatak örtüsü ve nevresim takımlarına geçirilmişler demeliydik.

Teknoloji her zaman pahalıdır, ancak iş ev tekstil ürünlerine geldiğinde durum böyle değil, 3D yatak örtüsü fiyatları sanki insanın kulağına daha uygun geliyor. Mesela çift kişilik 3d resim baskılı yatak örütüsü fiyatları marka model ve kampanyalara göre 80 TL ile 170 TL arasında değişiyor.

3D Yatak Örtüsü Tasarımları ve En Güzel Dijital Baskılı Yatak Örtüsü Modelleri

Bu rakamlar, aşağıda yer alan foto galerimiz içerisindeki görsellerde de göreceğiniz şık kontrastları yatak odalarınızda yakalamanız için oldukça cüzi ve her kuruşuna değecek rakamlardır. Dolayısı ile gelin sözü daha fazla uzatmayalım ve foto galerimiz içerisindeki bu güzel 3D yatak örtüsü modellerine  hep birlikte göz atalım…

ŞAHANE 3D YATAK ÖRTÜSÜ MODELLERİ GÖRSELLERİ

 

Bir önceki yazımız olan En Güzel Parçalı Kanvas Tablolar BURADA !.. başlıklı makalemizde 5 parça kanvas tablo ve 6 parça kanvas tablo hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
İnanılmaz Güzel TV Arkası Dekorasyon Örnekleri

TV Arkası için dekorasyon fikirleri ve örnekleri ile her gün farklı şekillerde karşılaşıyoruz. Sonuçta tarzları belirleyen tasarımcılar çok çabuk sıkılıyorlar....

Kapat