yenihalilar.com

Mutfaklar İçin Şahane Duvar Süsleme ve Dekorasyon Fikirleri

Mutfak dekorasyonu ile alakalısınız şu sıralar her halde, yoksa neden yenihalılar.com’un dekorasyon kategorisinde ve bu makalemizde olasınız ki ?.. Muhtemelen mutfaklarınızın kocaman ve bomboş duvarları hakkında bir proje geliştirmeyi düşünüyorsunuz ve hâli hazırda bu bomboş alanlara ne yapacağınız hakkında en ufak bir fikriniz yok 🙁 O halde gelin buralara neler yapabiliriz hep birlikte göz atalım, ne dersiniz ?..

Mutfak dolaplarınızdan arta kalan boş duvarlar için sıklıkla kullanılan yöntem mutfaklar için özel olarak tasarlanan ithal duvar kağıtlarıdır. Mutfak eşyalarının desene konu edildiği ve mutfağınız geneli ile uyumlu renklerden meydana gelen bu duvar kağıtları çok özgün bir metod olmayacaktır. En çok kullanılan ikinci yöntem ise sticker kullanmaktır. Burada standart stickerları farklı stillerde kullanabilirsek, ortaya daha size özgü, daha orjinal işler koyabiliriz.

Bunun dışında çeşitli açık raflar, değişik duvar boyamaları gibi daha bir çok özgün uygulamayı kullanabiliriz, sonuçta bu duvarlar bir ressamın bomboş tuvali gibidir. Dolayısı ile bu tuvali dilediğiniz ve mutfağınıza yakışacak bir şekilde dolduracak olan ressamda sizsiniz. Bizler ise bu konuda sizlere ilham kaynağı olacak bir dizi görseli foto galerimizde bir araya getirdik. Tuvalinizi doldururken buradaki görsellerdende ilham alabilirsiniz…

MUTFAK DEKORASYONU İÇİN ŞAHANE DUVAR SÜSLEME ÖRNEKLERİ

Bir önceki yazımız olan Lüks Mutfak Dekorasyonlarının En Güzelleri başlıklı makalemizde en güzel mutfak dekorasyonları, lüks mutfak dekorasyonları ve lüks mutfak dolapları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Padişah Halı’dan Yepyeni Gül Bahçe Koleksiyonu

Padişah Halı 2016 modellerini ard arda vitrine çıkarmaya devam ederken  halı siteniz yenihalılar.com'da boş durmuyor ve bu güzel halıları sizlerle...

Kapat