yenihalilar.com

“Muhteşem Yüzyıl Kösem” Sponsorundan Şık Yatak Odaları

İlk çıktığı yıllarda gerek Halit Ergenç‘in ustaca yorumu, gerekse Meryem Uzerli‘nin dillere destan güzelliği ile tüm türk halkını ekran başına kilitleyen Muteşem Yüzyıl’ın devamı niteliğindeki Muhteşem Yüzyıl Kösem halktan o kadar büyük tepki almadı. Hatta bir ara yayından kaldırılacağı dedikoduları bile dolaşıyordu sosyal medyada.

İşin magazin boyutu bir yana izleyici hakikaten yeni diziye ilgi göstermedi. Ancak dizi sponsoru Fuga Mobilya, tasarımları ile tüm ilgileri üzerine çekmeye başardı. Sponsorluk reklamıda tereyağlı ballı ekmek tarzı bir şey oldu 🙂

Şu sıralar Fuga Mobilya en tutulan modern mobilya markaları arasında yer alıyor. Hâl böyle olunca da yenihalilar.com olarak devreye biz giriyoruz ve markanın birbirinden güzel yatak odası takımlarını sizler için inceliyoruz.

Fuga Mobilya yatak odası ürün gamında hakikaten çok güzel yatak odası takımları mevcut. Sıradışı tasarımlardan hoşlananların bu ürünlere bayılacağını düşünüyoruz. Özellikle Vani, Pia, Pera ve Diamond modelleri görülmeye değer yatak odası takımları arasında yer alıyor. Foto galerimizde Fuga Mobilya yatak odası takımlarına göz attıktan sonra tüm detayları ile bu yatak odalarını bu adresten detayları ile inceleyebilirsiniz.

FUGA MOBİLYA MUHTEŞEM YATAK ODASI MODELLERİ

Bir önceki yazımız olan Bellona Lüks Yatak Odaları ve Fiyatları 2020 başlıklı makalemizde bellona, bellona valdes ve bellona yatak odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Padişah Halı Zeugma Koleksiyonu Göz Kamaştırıyor

Padişah Halı Modelleri 2016 yılına da damgasını vuracak gibi görünüyor, zira geçtiğimiz yıl özellikle Şiraz ve Derya gibi koleksiyonlar ile...

Kapat