yenihalilar.com

Mondi’den Ultra Modern Koltuk Takımı “Liza”

Yeni yılın en hızlı markalarından biri de Mondi. Marka vitrine ard arda çıkardığı ürünleri ile dikkatleri üzerine çekmeye başarırken, yenihalılar.com olarak bizlerde bu baş döndürücü hıza yetişmeye çalışıyoruz. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde pembe köşe takımı sevenler için Mondi ‘nin vitrine henüz çıkardığı New Minas köşe takımını incelemiş beğenilerinize sunmuştuk. Dinlenmeye niyeti olmayan Mondi bu defa da güzel bir koltuk takımı ile karşımıza çıktı.

Mondi ürün gamına yeni eklenen Liza koltuk takımı modern görünümü ve sıradışı renkleri ile dikkat çekerken, modern tarzlardan hoşlananların bayılacağı bir koltuk takımı olarak göze çarpıyor. Şık görünümünün yanında konforlu bir de yatak olabilme özelliği taşıyan Liza koltuk takımı, yerden yüksek ayakları ile de temizliği kolaylaştırıyor.

Foto galerimizde görsellerini detaylı olarak inceleyebileceğiniz takımın fiyatlarına gelecek olursak, Liza koltuk takımının 2 adet üçlü, 2 adette berjerden oluşan delüks seçeneğinin 4.498,00 TL fiyatla satışa sunulduğunu söyleyebiliriz.  1 Adet üçlü koltuk, 1 adet ikili koltuk ve 2 adette berjerden oluşan Liza koltuk takımı ise üzerinde 4.288,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

MONDİ LİZA KOLTUK TAKIMI 2016 GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Kilim Mobilya'nın Yeni Koltuk Takımı Manyas başlıklı makalemizde kilim mobilya manyas koltuk takımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Atlantik Halı En Yeni Koleksiyonlarından Bella

Halı dekorasyonunuza katkıda bulunmak adına tüm halı markalarının modellerine, halı siteniz yenihalılar.com olarak göz atmaya ve sizlere sunmaya devam ediyoruz...

Kapat