yenihalilar.com

Mondi’den Pembe Köşe Takımı New Minas 2020

2016  yılında Bellona, İstikbal ve Mondi markaları arasında bir çekişme yaşanıyor. Şüphesiz en hızlıları Bellona. Marka özellikle yatak odası takımlarında rakiplerine fark attı. Oturma gruplarında, köşe takımlarında ise Mondi bu farkı yaratan marka oldu. İstikbal’in ise her iki rakibine henüz cevapvermediğini görüyoruz. Bu fırtına öncesi sessizlik olabilirmi acaba 🙂

Efendim yukarıdada bahsettiğimiz gibi Mondi oturma gruplarından özellikle köşe takımlarında ard arda yeni modelleri ürün gamına ekledi. Son olarak bu sayfamıza konuk olarak alacağımız New Minas köşe takımı vitrine çıktıki pembe köşe takımı arayanları mutlu edecek bir takım olduğunu söyleyebiliriz.

New Minas köşe ayrıntılarındaki çiçek dokusu, renkleri ve estetik çizgileri ile görenleri kendine hayran bırakacak gibi görünüyor. Dilediğinizde konforlu bir koltuk, dilediğinizde rahat bir yatak olabilen New Minas köşe takımının fiyatlarına gelecek olursak,  fiyatlarında oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz, foto galerimizde görsellerini inceleyebileceğiniz takımın 3 lü ünite artı ikili ünite artı berjerden oluşan en yüksek modeli 3.504,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Bu fiyat seçimlerinize göre daha 2.856,00 liraya kadar düşebiliyor.

MONDİ 2016 NEW MİNAS KÖŞE TAKIMI GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Mavi Tonlarında Çok Güzel Köşe Takımları başlıklı makalemizde en güzel köşe takımı renkleri ve mavi renkli köşe takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Önceki yazıyı okuyun:
Genç Odası İçin En Güzel Asma Tavan Tasarımları

Genç odası dekorasyonunda hepimiz ilk olarak genç odası mobilyalarını dikkate alıyoruz sanırım. Genç odası takımları, genç odası çalışma masaları, gardropları,...

Kapat