yenihalilar.com

Mondi’den Güzelleri Güzel Mabel Köşe Takımı

Güzeller güzel derken abartmıyoruz buna inanın zaten birazdan ürünü görüp notunu verecek olan sizlersiniz 🙂 Efendim Mondi yeni vitrine çıkardığı Mabel koleksiyonuna öyle şık bir köşe takımı eklediki vakit kaybetmeden, deyim yerinde ise henüz dumanı tüterken sizlerle buluşturmak istedik.

Mabel koleksiyonunu hatırlarsınız, zira daha önceki sayfalarımızdan bu koleksiyondan Mabel yatak odası takımı ve Mabel salon koltuk takımını incelemiş ve bu güzel ürünlere kelimenin tam anlamı ile hayran olmuştuk. Görmeyenler var ise çok şey kaçırdıklarını hatırlatır, foto galerimizin hemen altındaki linklerden bu ürünlerede mutlaka göz atmalarınıda öneririz.

Foto galerimizde Mabel köşe takımının görsellerini beğeninize sunuyoruz, ancak fiyatlarınıda merak edeceğinizi düşünüyor ve hemen bu konuda sizleri bilgilendiriyoruz. Efendim Mabel köşe takımı 4 farklı versiyon ile satışa sunuluyor, ilk versiyon 2 adet köşe ikili 3.290,00 TL, ikinci versiyon 1 adet köşe üçlü, 1 adet köşe ikili 3.490,00 TL,üçüncü versiyon 2 adet köşe üçlü 3.690,00 TL ve son seçenek olan 1 adet köşe bölümü (3+3) ise 4.307,00 TL fiyat etiketine sahipler…

MONDİ EN GÜZEL KÖŞE TAKIMLARINDAN MABEL (FOTO GALERİ)

 

MONDİ MABEL YATAK ODASI TAKIMINA GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYINIZ !..

MONDİ MABEL SALON TAKIMINA BAYILACAKSINIZ !..

Bir önceki yazımız olan Mondi Kampanyalı Köşe Takımları ve Fiyatları 2020 başlıklı makalemizde indirimli köşe takımları, mondi bueno köşe takımı fiyat ve mondi minas köşe takımı fiyat hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Bellona’nın En Yeni Koltuk Takımı Vizyon !..

Bellona 2016 yılına süper tasarımlara sahip ürünler ile merhaba derken, bizlerde evlerini yavaş yavaş dizmeye çalışan, evlilik hazırlığı yapan takipçilerimiz...

Kapat