yenihalilar.com

Merinos Halı 2020 modelleri (Verda)

2014 halı modelleri Merinos halı yeni koleksiyonları fiyatları resimleri modern halı modelleri en güzel halılar…

Büyük halı markaları içerisinde sanırım 2014 yılına en hızlı giren Merinos oldu, Saray, Sanat, Gümüşsuyu gibi markalar ise sessizliklerini koruyorlar. Bu sessizlik fırtına öncesi sessizlikmi bilemem, ancak Merinos yılın hemen başında iki yeni modeli müşterilerinin beğenisine sundu bile. Bu modellerden Volga‘yı daha önceki yenihalılar.com sayfalarında incelemiştik hatırlarsanız. Bu sayfamızda ise Merinos’un bir diğer yeni koleksiyonu olan Verda‘ya göz atacağız.

Verda koleksiyonu modern desenleri ile dikkat çekiyor, 9 farklı desenden oluşan seride, her desenin bir farklı renk tonu bulunuyor. 2013 Yılında da trend olan çiçek desenleri Merinos’un bu koleksiyonunda da hayat bulmuş. Pastel tonları ve göz alıcı motifleri ile modern dekorasyon tarzları ile dekore edilmiş salon ve yaşam alanları için oldukça ideal bir seçim olabilir.

Eminim fiyatlarınıda merak edeceksiniz ancak, daha koleksiyonlar çok yeni olduğundan sanırım firmadan herhangi bir şekilde fiyat açıklaması yapılmamış, yapıldığı anda burada sizlerle tekrardan paylaşacağız efendim, dolayısı ile bizi takip etmeye devam edin 🙂

 

 

MERİNOS HALI MODELLERİ GÖRSELLERİ (VERDA)

Bir önceki yazımız olan Merinos'tan muhteşem bir koleksiyon başlıklı makalemizde merinos halı volga hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Önceki yazıyı okuyun:
Atlantik’ten rengarenk Babil serisi

2014 Halı mdoelleri Atlantik hal çeşitleri resimleri fiyatları en güzel halı modelleri modern halı modelleri...

Kapat