yenihalilar.com

Mavi Tonlarında Çok Güzel Köşe Takımları

Baharın gelmesi ile birlikte dekorasyon ve mobilya dünyasında cıvıl cıvıl renkleri görmeye başlıyoruz. Bu durum en trend dekorasyon örneklerinde en yeni mobilya modellerinde karşımıza çıkarken, 2016 yaz aylarında mavi ve tonlarındaki renklerin zirveye ulaşacağının sinyallerini alıyoruz.

Birçok marka ve mobilya üreticisinin vitrine çıkardığı yeni ürünlerinde mavi renge sıklıkla yer verdikleri gözlenirken, mavi köşe takımlarını koleksiyonların ekleyen başlıca markalar Bellona, Mondi, İstikbal, İpek Mobilya gibi lider mobilya üreticilerimiz olurken, bu mavi köşe takımlarından bazıları ise görsel anlamda zirve yaptı. Zirve yapan bu ürünleri ise, Mondi’nin Bueno, İstikbal’in Carla, İpek Mobilya’nın Fyonna ve Bellona’nın Wendy köşe takımları olarak sayabiliriz.

Tabii bu markalar böyle güzel güzel köşe takımlarını müşterilerinin beğenilerine sunarken, bizlerde bu veriler doğrultusunda yenihalilar.com olarak boş durmuyor ve aklından yaza girmeden şık bir köşe takımı almayı geçiren takipçilerimiz için seçtiğimiz mavi ve tonlarındaki köşe takımlarından bir foto galeri hazırlıyoruz. Üstelik bu foto galerimizde beğeninize sunulan köşe takımları marka ve modelleri ile birlikte galeri içerisinde yer alıyor.

EN GÜZEL MAVİ KÖŞE TAKIMI MODELLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Mondi'den Güzelleri Güzel Mabel Köşe Takımı başlıklı makalemizde mondi mabel köşe takımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Sanat Halı’dan Kabartma Dokulu “Abiye” Serisi

Bundan yanlızca bir kaç yıl önce tanıştığımız, adını Muhteşem Yüzyıl gibi bir dizi ile duyuran Sanat Halı, bu gün ülkemizin...

Kapat