yenihalilar.com

Klasik Severlere İstikbal Karat Koltuk Takımı

Klasik mobilya tasarımları ve klasik avagard koltuk takımı modellerinden hoşlanan yenihalilar.com takiçilerine müjde niteliği taşıyan bir haberimiz var. Artık nadiren üretilen klasik koltuk takımlarına yepyeni bir üründe ülkemizin en önemli mobilya marke ve üreticilerinden İstikbal kattı.

Yakın zaman önce incelediğimiz İstikbal Karat yatak odası takımının koleksiyonu genişlerken, marka, yemek odası takımının hemen ardından, Karat adını verdiği klasik çizgiler ile beslenen bir koltuk takımını bu koleksiyona ekledi. Hâl böyle olunca da, yılların tecrübesini mobilyaya yansıtan, mobilyalarında tecrübe ile detayları ince ince işleyen İstikbal’in bu yeni koltuk takımını vakit kaybetmeden sizlerle, daha doğrusu zarif klasik tarzlardan hoşlanan okurlarımız ile buluşturmaya karar verdik.

İstikbal koltuk 2016-2017 takımı modelleri arasında yer alan İstikbal Karat koltuk takımı Alisa Mavi Krem ve Moda Gülkurusu gibi son zamanların trend dekorasyon ve döşemelik kumaş renkleri ile iki seçenekli olarak satışa sunuluyor.

Bir adet 3’lü koltuk, bir adet 2’li koltuk ve iki adet de berjerden oluşan Karat koltuk takımı ile beraber; opsiyonel olarak, sandalye, orta sehpa ve yan sehpa gibi alternatiflerde sunuluyor.

Birazdan foto galerimizde görsellerini tüm detayları ile birlikte incleyebileceğiniz İstikbal Karat koltuk takımının fiyatlarına gelecek olursak… İki adet üçlü kanepe, iki adette berjerden oluşan Karat Delüx takım 7.796,40 TL fiyatla satışa sunulurken, bir adet üçlü, bir adet ikili ve iki adette berjerden oluşan Karat koltuk takımı ise üzerinde 7.397,40 TL fiyat etiketi taşıyor.

Evet Karat koltuk takımı hakkında bu kadar bilgi sizleri aydınlatmıştır umarız. Dilerseniz şimdi gelin hep birlikte bu avangard klasik koltuk takımının birbirinden güzel görsellerine hemen aşağıya yerleştirdiğimiz foto galerimiz içerisinde hep birlikte göz atalım…

İSTİKBAL KARAT KOLTUK TAKIMI GÖRSELLERİ

 

Bir önceki yazımız olan İstikbal'den Yeşil Koltuk Takımı Paula başlıklı makalemizde istikbal ve istikbal koltuk takımı fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • istikbal karat mavi

Etiketler:

Yorumlar
  1. Hiverdar dedi ki:

    İyi günler yurt dışına gönderebiliyor musunuz?

    1. admin dedi ki:

      Merhaba maalesef yenihalilar.com olarak her hangi bir şekilde ürün satışımız yoktur.

Önceki yazıyı okuyun:
Atlas Halı’dan Salonlarınıza Özel Rumeli Koleksiyonu

Atlas Halı Rumeli Koleksiyonu ile Atlas Halı 2017 modelleri serimiz devam ediyor arkadaşlar. Salonları için gösterişli ve aynız zamanda kaliteli...

Kapat