yenihalilar.com

Kilim Mobilya’nın Yeni Koltuk Takımı Manyas

Kilim Mobilya güzel ülkemizin güzel beldelerinin isimleri ile koleksiyonlarına yeni ürünlerini eklerken bizlerde yenihalilar.com olarak bu yepyeni ürünleri sizler için mercek altına almaya devam ediyoruz arkadaşlar. Bu sayfamızda yeni bir koltuk takımı, yataklı bir oturma grubu almak isteyen takipçilerimiz için Kilim Mobilya 2016 ürün gamına yeni katılan Manyas koltuk takımına göz atıyor, fiyatları, özellikleri ve görsellerini bilgilerinize sunuyoruz.

Son zamanların trend dekorasyon ve mobilya rengi olan krem ile oldukça tatlı bir pembe rengin harmanlanması meydana gelen Manyas koltuk takımı, tutulan bir tarz olan retro desenleri ile ön plana çıkıyor. Yine son dönemlerin modası berjer ünitesi ile bütünleşik bir görüntü veren takım, aynı zamanda yatak olabilme özelliği nedeni kullanışlı bir oturma grubu olarakta öne çıkıyor.

Görselleri foto galerimizde detaylı olarak inceleyebileceğiniz Manyas koltuk takımı 2 üçlü ünite ve iki berjerden oluşurken, Manyas koltuk takımı üzerinde 4.290,00 TL fiyat etiketi taşırken, çeşitli kredi kartlarına 14’e varan taksit imkanları sunuluyor…

KİLİM MOBİLYA MANYAS KOLTUK TAKIMI GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Bellona'dan Göz Kamaştıran Lisbon Salon Takımı başlıklı makalemizde bellona lisbon salon takımı, bellona salon takımı fiyatları ve en güzel salon koltuk takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Bellona’dan Göz Alıcı Bir Yatak Odası Lisbon

Yatak odası mobilyaları yatak odası dekorasyonunun ana temasını oluşturuyor. Zaten bu mobilyalar odanın hemen her tarafını kapladığını düşünürsek, dekorasyon adına...

Kapat