yenihalilar.com

Kilim 2020 Yemek Odası Takımları (Tutku)

Kilim Mobilya yeni sezon yemek odası takımları fiyatları görselleri 2015 yemek odası modelleri beyaz yemek odası takımları avangard yemek odası mobilyaları… 

Hemen tüm markalar 2015 koleksiyonlarını iyiden iyiye vitrine çıkarmaya başladılar, eee şunun şurasında yeni yıla ne kaldı ki 🙂 Kilim Mobilya‘da büyük olmanın gereğinden koleksiyonlarının bir çoğunu güncelledi, ürün gamına yepyeni koleksiyonlar ekledi ki bu koleksiyonlardan biride yakın zaman önce koltuk takımını incelediğimiz ve hayran kaldığımız Tutku koleksiyonu oldu.

Bu sayfamızda ise yine aynı koleksiyonun yemek odası takımını mercek altına alıyor, sizler için fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı bir şekilde inceliyoruz. Son dönemlerin trend mobilya renklerinin başında gelen beyaz rengin hakimiyeti altında olan Tutku Yemek Odası sadece rengi ile değil yine son zamanların pek tutulan tarzı olan avangard modern bir norma sahip. Foto galerimizdede göreceğiniz üzere üç farklı TV ünitesi ile seçeneği ile satışa sunulan ürün üzerinde 6.799 TL fiyat etiketi taşıyor.

 

KİLİM MOBİLYA YENİ YEMEK ODASI TAKIMLARI FOTO GALERİ (TUTKU)

 

 

Bir önceki yazımız olan Beyaz Yemek Odası Fikirleri Örnekleri başlıklı makalemizde beyaz yemek odası modelleri ve çok güzel yemek odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Önceki yazıyı okuyun:
Fuşya Koltuk Takımlarının En Güzelleri !..

2015 koltuk takımı renk tavsiyeleri trend oturma gubu renkleri en güzel koltuk takımı renkleri önerileri modern koltuk takımı görselleri fuşya...

Kapat