yenihalilar.com

Kaşmir Halı 2020 Modellerinden Hanzade Koleksiyonu

Kaşmir Halı 2020 Modellerinden Hanzade Koleksiyonu

Halı Modelleri 2020

Kaşmir Halı Modelleri ve Fiyatları Kaşmir Halı Hanzade Serisi 2020 Halı Fiyatları En Güzel Salon Halıları Kaşmir Yeni Halılar Son Moda Halı Desenleri – Yeni yılın en yeni halıları yenihalilar.com sayfalarında görücüye çıkmaya devam ederken bu sayfamızın konuğu, “Dokusunda Moda Var” sloganı ile yıllardır halı sektöründe hizmet veren ve 2020 yılına bomba gibi giren Kaşmir Halı oluyor.

2020 Salon Halı Modelleri

Kaşmir Halı geçtiğimiz yılın sonlarında vitrinlerine çıkarmaya başladığı ve daha önceki sayfalarımızda incelediğimiz, sıradışı, rengarenk, “Mercan” ve “Armina” gibi koleksiyonlarının yanında özellikle lüks salon dekorasyonlarında kullanılmak üzere tasarlandığı her halinden belli olan ve Premium olarak adlandırdığı 4 yeni koleksiyonu da müşterilerinin beğenisine sundu.

Kaşmir Halı Premium Koleksiyonu

Son teknolojiye sahip Kaşmir Halı tezgahlarında işlenen modalen iplik sayesinde hem ipeksi bir yumuşak tuşe, hem de Premium koleksiyonu halılar üstün konfor hissi sunan Premium koleksiyonu halılar, yine geçtiğimiz haftalarda mercek altına aldığımız “Gala” ve “Elegant” serileri  ile birlikte “Gold” ve “Hanzade” koleksiyonlarından meydana geliyor. Bu sayfamızda ise özellikle salonlarında şık halılar görmek isteyen okurlarımız için Hanzade koleksiyonunu incelemeye alıyor, seriyi, ebat, fiyat ve desenleri ile birlikte her saman olduğu beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz.

Kaşmir Hanzade Koleksiyonu

Klasik ve moderni bir araya getiren modern-avangart bir tarzın benimsendiği Hanzade koleksiyonu yukarıda da vurguladığımız gibi özellikle, lüks yada modern avangart tarzlarda dekore edilen salonlar için hakikaten muhteşem bir seçenek olarak görünüyor. Bej, Mavi ve Kemik gibi trend halı renklerinin alternatif olarak sunulduğu koleksiyon toplamda 14 farklı desenden meydana geliyor.

Kaşmir Salon Halısı Fiyatları 2020

Madem Hanzade serisini salonlar için halı aramakta olan okurlarımıza bir tavsiye olarak sunuyoruz, o halde fiyatlara göz atmaya da salon halılarından başlayalım. Efendim koleksiyonun en büyük salon halısı 195 X 290 cm yani 5,6 m². Bu ebatta ki bir Hanzade salon halısının fiyatı ise 2.128,50 TL olarak belirlenmiş.

Kaşmir Halı Hanzade Fiyatları

Kaşmir Halı Hanzade serisinin diğer ebat ve fiyat bilgilerine gelecek olursak, salonlarında tek 6 m² halı kullanmak yerine iki adet 4 m² halı kullanmak  isteyenler için de ideal bir ebat olarak görünen, 156 X 230 cm ölçülerinde, 3,59 m² ebatında ki oturma odası halı fiyatı ise 1.350,00 TL.

Antre Halısı Fiyatları

Salon ve oturma odalarında Hanzade serisini kullanmayı, dolayısı ile takımı bozmak istemeyen, antre ve koridorlarında aynı desenleri görmek isteyen okurlarımız, küçük antrelerinde dekoratif halılar hayal eden okurlarımız için koleksiyonun 122 X 200 cm, 2,44 m² ölçülerinde ki halı modeli fiyatının ise 918,00 TL olduğunu söyleyebiliriz.

Kaşmir Halı Yolluk Fiyatları (Hanzade)

Odaları birbirine ve antrelere bağlayan koridorlar için halı arayan okurlarımızı da unutmadık ve Hanzade serisinin yolluk ebat ve fiyatlarını da hemen alt tarafta beğeni ve bilgilerinize sunduk efendim ;

98X300 cm  2,94 m² 1.107,00 TL
98X200 cm  1,96 m² 738,00 TL
78X300 cm  2,34 m² 882,00 TL
78X150 cm  1,17 m² 441,00 TL

Kaşmir Halı Mağazalarına Uğrayın !..

Bu sayfamızda Kaşmir Halı 2020 modelleri arasında yer alan Premium Koleksiyonundan Hanzade serisini siz değerli yenihalilar.com okurları için desen görselleri, ebatları ve fiyatları ile birlikte detaylı olarak incelemeye çalıştık. Ancak hemen hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Kaşmir Halı sezon sonu yada yeni sezon politikaları ile Kaşmir Halı kampanya dönemlerinde farklılık gösterebilir. Bu nedenle güncel fiyatları öğrenmek ve bu halıları yakından görmek adına Kaşmir Halı mağazalarına uğramanızı öneririz. Size en yakın Kaşmir Halı Satış noktalarını ise bu adresten öğrenebilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Çok Özel Salon Halıları ile Kaşmir Halı 2020 başlıklı makalemizde kaşmir halı fiyat hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Özel Kesim Halı Modelleri ile Angora Halı

2020 Halı Modelleri Özel Kesim Halı Modelleri Özel Tasarım Halılar Angora Halı Fiyatları Şekilli Halı Tasarımları - Yepyeni halılar yenihalilar.com'da...

Kapat