yenihalilar.com

İstikbal’den Yeşil Koltuk Takımı Paula

İstikbal 2016 koltuk takımları ve fiyatlarını incelemeye başlıyoruz arkadaşlar. Neden başlıyoruz dedik, zira İstikbal bu yıl içerisinde henüz yeni bir koltuk takımı piyasaya sürmemişti. Hatırlarsanız son olarak geçtiğimiz yılın son çeyreğinde Olivia koltuk takımını piyasaya sürmüş bizlerde yenihalilar.com sayfalarında sizler için bu takımı detaylı olarak incelemiştik. Bu sayfamızda nihayet yeni bir istikbal koltuk takımı ile huzurlarınızdayız. İstikbal 2016 koltuk takımlarında Paula koltuk takımını sizler için inceliyoruz.

Zarif ve farklı tasarımı ile ön plana çıkan Paula koltuk takımı, tatlı bir yeşil tonu ile farklı renklerde koltuk takımı arayanların beğenisine sunulmuş. Berjerlerin kol kısmında yer alan çektirme ve makrome uygulaması ile dikkat çeken Paula koltuk takımı, sırt kısmında yer alan kapitone uygulamaları oldukça hoş durmuş.

Dört farklı versiyon ile satışa sunulan takımın ilk versiyonu, 2 adet üçlü, iki adette berjerden oluşurken üzerinde 5.688,00 TL fiyat etiketi taşıyor. İki üçlüsüde yatak olan Paula koltuk takımında fiyat biraz değişiyor, bu takımın fiyatı 6.498,00 TL. Bir adet üçlü, bir adet ikili ve iki adette berjerden oluşan takım 5.393,40 TL iken, üçlüsü yatak olan ve bir adet ikili ve iki adette berjerden meydana gelen Paula koltuk takımının fiyatı 5.798,40 TL olarak görünüyor. Paula koltuk takımını merak eden takipçilerimiz hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde ürünü detaylı olarak inceleyebilirler…

İSTİKBAL EN YENİ KOLTUK TAKIMLARINDAN PAULA

Bir önceki yazımız olan Mondi'den Ultra Modern Koltuk Takımı "Liza" başlıklı makalemizde en güzel modern koltuk takımları ve mondi liza koltuk takımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • paula istikbal vitrin

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Geometrik Duvar Kağıtları ile Farklı Dekorasyonlar

Geometrik desenli halıları hatırlarsınız, sıradışı tasarımlara, ilginç desenlere, etkileyici motiflere imza atan Fantazi Halı'nın ürünleriydi bu halılar. Görmeyenler varsa da...

Kapat