yenihalilar.com

İstikbal Yeni Yatak Odası Takımı Karat !

İstikbal yeni yatak odası takımları ve fiyatları birer birer yenihalilar.com sayfalarında sizler için incelenmeye devam ediyor arkadaşlar. Sadece İstikbal mobilya ve yatak odaları değil tabi, tüm mobilya markalarının en yeni mobilyaları sayfalarımızda sizleri bekliyor. Dolayısı ile dünyaevine girmeye hazırlanan veya mobilyalarını yenilemek, yeni aldıkları evlerine yeni eşyalar ile girmek isteyenlerin bizleri sıkı takip etmelerini öneririz.

Hatırlarsanız son olarak İstikbal’in yeni yatak odası takımlarından son olarak İstikbal Rustic yatak odası takımı ve İstikbal Gold yatak odası takımlarına göz atmış, bu takımlar hakkkında sizlere bilgi vermeye çalışmıştık. Bu sayfamızda İstikbal 2016-2017 yatak odası koleksiyonları arasına henüz eklenen İstikbal Karat yatak odası takımını sizler için her zaman olduüu gibi, fiyatları, görselleri ve tüm detayları ile birlikte inceliyoruz.

Hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle oldukça şık ve zarif bir tasarıma sahip olan Karat yatak odası takımında beyaz rengin hakimiyetinde olan mobilyalardan hoşlanan müşterilerine hitabetmiş. Beyaz renk ve takımın avangard tasarımı ise müthiş bir uyum sağlamış. İstikbal’in üst düzey yatak odası takımları arasında yer alan takım tercihinize göre, sürgü kapılı, 6 kapılı ve 5 kapılı gardırop seçenekleri ile satışa sunuluyor.

Foto galerimizde görsellerini detaylı olarak inceleyebileceğiniz Karat yatak odası takımının fiyatlarına gelecek olursak… Takımın 5 kapılı seçeneği 5.241,60 TL fiyatla satışa sunulurken, 6 kapılı seçeneği üzerinde 5.768,40 TL fiyat etiketi taşıyor. Sürgü kapılı Karat yatak odası takımını beğenecek olursanız 5.598,60 TL ödemeniz gerekiyor. Ancak burada verdiğimiz fiyat bilgileri şu an itibarı ile geçen fiyatlar olmakla birlikte Karat yatak odası takımının en güncel fiyatlarını buradan inceleyebilirsiniz…

İSTİKBAL YENİ SEZON KARAT YATAK ODASI TAKIMI RESİMLERİ

 

Bir önceki yazımız olan "Muhteşem Yüzyıl Kösem" Sponsorundan Şık Yatak Odaları başlıklı makalemizde fuga mobilya, modern yatak odası ve muhteşem yüzyıl hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Önceki yazıyı okuyun:
Sanat Halı Antre Koleksiyonu Sahneye Çıktı

Sanat Halı 2016-2017 modelleri ile yenihalilar.com sayfalarında Sanat Halı serüvenimiz sürüyor arkadaşlar. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Sanat Halı yeni sezon koleksiyonları...

Kapat