yenihalilar.com

İsor Mobilya TV-Duvar Ünitelerini İnceledik

İsor Mobilya yepyeni ürünleri ve farklı tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sadece tasarımlar değil, çeşitli tv programları ve dizilere olan sponsorluğuda marka için sağlam bir reklam oldu aynı zamanda.

Bu sayfamızda plazma televizyonları için şık ve farklı TV-Duvar üniteleri arayan yenihalilar.com takipçileri için yukarıda da bahsettiğimiz gibi farklı tasarımlara sahip ürünleri olan İsor Mobilya’nın TV-Duvar ünitelerini inceledik. Gerçekten evlerinize çok yakışacağını düşündüğümüz değişik üniteler var.

Mesela Punto TV ünitesi minimalist tarzı ile adeta büyülüyor, yine beyaz rengin sihirli etkisi altında olan Defne duvar ünitesi ise led aydınlatması ve parçalı yapısı ile göz kamaştırıyor. Hele kelebek etkisindeki İnci TV ünitesini kesinlikle görmelisiniz. Diğer İsor Mobilya TV ünitelerini burada tek tek anlatmak isterdik ancak buna ne kelimeler, ne de sayfamız yeter 🙂 Dolayısı ile sizler için hazırladığımız foto galerimizde İsor Mobilya 2016 TV-Duvar ünitelerini beğeninize sunuyoruz. Foto galerimizin hemen altında ise ürünlerin fiyatlarını bulabilirsiniz…

İSOR MOBİLYA TV-DUVAR ÜNİTELERİNİ İNCELEYİN !..

İsor Mobilya TV Ünitesi Fiyatları 2016

İsor Mobilya Defne TV Ünitesi 1.590,00 TL
İsor Mobilya Yakut TV Ünitesi 1.630,00 TL
İsor Mobilya Mango TV Ünitesi 1.650,00 TL
İsor Mobilya İnci TV Ünitesi 2.570,00 TL
İsor Mobilya Asya TV Ünitesi 1.490,00 TL
İsor Mobilya Nil TV Ünitesi 1.690,00 TL
İsor Mobilya Asos TV Ünitesi 1.280,00 TL
İsor Mobilya Alvin TV Ünitesi 1.190,00 TL
İsor Mobilya Şehzade Duvar Ünitesi 3.700,00 TL
İsor Mobilya Punto TV Ünitesi 2.990,00 TL
İsor Mobilya Hürrem TV Sehpası 1.490,00 TL
İsor Mobilya Country TV Ünitesi 2.490,00 TL
İsor Mobilya Milano TV Ünitesi 1.290,00 TL

Bir önceki yazımız olan Yepyeni TV-Duvar Ünitesi Tasarımları BURADA !.. başlıklı makalemizde en güzel duvar ünitesi modelleri, farklı tasarım duvar üniteleri ve modern tv duvar üniteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Önceki yazıyı okuyun:
Karmen Halı’dan Yepyeni İnova Serisi

Havalar ısınmaya başladı. Halıları yavaş yavaş kaldırıyor güney illerimizdeki takipçilerimiz. Yıkanacak temizlenecek, sarılıp kılıflarına konulduktan sonra tavan arasına, kilerlere falan...

Kapat