yenihalilar.com

İngiliz Graham&Brown Duvar Kağıdı Desenleri 2020

70 Yıldan uzun bir zamandır duvar kağıdı üreten ve İngiltere hatta Avrupa’nın önde gelen duvar kağıdı markalarından Graham&Brown duvar kağıtlarını bu sayfamızda sizler için inceliyor, ev dekorasyonunda ithal duvar kağıdı tercih etmeyi düşünen yenihalilar.com takipçileri için markanın birbirinden güzel görsellerini beğeninize sunuyoruz.

Duvar kağıdı dekorasyonu son zamanların moda uygulamalarının başında geliyor. Etrafınızdaki insanlara, konık olduğunuz mekanlara bir bakın, her yer duvar kağıdı, herkes duvar kağıdı yaptırma hevesinde. Başta salonlar olmak üzere, yatak odaları, oturma odaları, mutfaklar ve çocuk odalarında kendine yer bulan duvar kağıtları, zaman içerisinde yaratıcı tasarımcılar tarafından inanılmaz güzel desenlere sahip oldular.

Hem 70 yılın verdiği deneyim, hemde bu tip yaratıcı tasarımları bir araya getiren Graham&Brown duvar kağıdı koleksiyonları ise tahmin edeceğiniz gibi masalsı tarzlara sahip. Özellikle damask desenlerin modern motiflerle harmanlandığı ürün gamında evinizin her bölümü için desen bulmanız mümkün. Dolayısı ile zaman kaybetmeden sizleri Graham&Brown duvar kağıdı desenlerinden derlediğimiz foto galerimize davet ediyor, buradaki motifleri çok beğeneceğinizi garanti ediyoruz…

İNGİLİZ İTHAL DUVAR KAĞIDI DESENLERİ 2016 (GRAHAM&BROWN)

Bir önceki yazımız olan Evinize Çok Yakışacak Alman İthal Duvar Kağıtları başlıklı makalemizde alman duvar kağıdı markaları ve p+s International alman duvar kağıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Bellona Lüks Yatak Odaları ve Fiyatları 2020

Bellona'nın hızına zar zor yetişiyoruz itiraf etmek gerekirse, geçtiğimiz günlerde sizlere tanıtımını yaptığımız Bellona Dekora Yatak Odası Takımının ardından, tasarımcılarının...

Kapat