yenihalilar.com

İmparator’dan çok güzel halılar (Nisan)

İmparator halı modelleri fiyatları resimleri en güzel halı modelleri 2014 halı modelleri modern halı çeşitleri resimleri…

Çocuk halıları ve tabii ki Fenerbahçe halıları ile tanıştığımız İmparator Halı’nın artık büyüklere özel modellerine geçme zamanı geldi. Hakikaten çok şık koleksiyonlara imza attığını düşündüğüm İmparator Halı’nın bu düşüncemi doğrular nitelikteki bir koleksiyonu olan Nisan serisine göz atıyoruz yenihalılar.com’un bu sayfasında.

Nisan koleksiyonu modern halı anlayışına farklı bir açıdan bakan, dolayısı ile farklı bir yorum getiren şık bir koleksiyon olarak dikkat çekiyor. Farklı diyorum zira koleksiyonda bilindeik modern soyut desenlerin aksine, ilk defa burada göreceğiniz ilginç desenler kullanılmış, ki bu durumda ortaya güzel bir işin çıkmasına neden olmuş.

Ben bu koleksiyona bayıldım diyebilirim, sizlerde salon veya oturma odanız için şık bir halı almak niyetindeyseniz foto galerimizde beğeninize sunduğumuz İmparator Halı Nisan koleksiyonuna göz atmanızı hararetle tavsiye ederim.

Ürünün fiyatlarına gelince arkadaşlar, Nisan serisinde 200X290 ebatlarındaki 5.80 m² büyük salon halısı 440 TL fiyatla, 125X200 ebatlarındaki 2,50 m² oturma odası halısı ise 190 TL  fiyatla satışa sunuluyor…

Bir önceki yazımız olan 2020 Çocuk Odası halı modelleri (İmparator) başlıklı makalemizde çocuk odası halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Önceki yazıyı okuyun:
Pierre Cardin’den yepyeni Patchwork serisi

2014 Pierre Cardin halı modelleri resimleri fiyatları patchwork halı modelleri en güzel modern halı modelleri...

Kapat