yenihalilar.com

İder Mobilya 2020 Yatak Odası Takımları ve Güncel Fiyatları

Yatak odası takımlarından bir an önce kurtulmak ve yepyeni yatak odası takımlarına, yatak odalarında yer açmak isteyen yenihalilar.com takipçileri için 2016 model yatak odası takımlarını detaylı olarak incelemeye devam ediyoruz. Örneğin bu sayfamızda ülkemizin yıldızı yükselen mobilya markalarından İder Mobilya’nın en son yatak odası takımlarını masaya yatırıyor, her zaman olduğu gibi fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak incelemeye alıyoruz.

İder Mobilya yeni yıla 11 yatak odası takımı ile merhaba dedi, ancak bu takımların bazıları ayrı ayrı koleksiyonlarından oluşmuyor, mesela Myra Wood yatak odası sürgülü ve 5 kapılı olmak üzere iki ayrı yatak odası olarak sınıflandırılmış. Ancak fiyatlarının hakikaten oldukça uygun olduğu ve aralarında çok şık modellerinde bulunduğunu söyleyebiliriz.

İder Mobilya yatak odası takımlarının görsellerini foto galerimizde sizler için bir araya getirdik. Burada ki görsellerden beğendiğiniz yatak odası takımlarının isimleride görsellerin hemen üzernde yer almakta. Ürünlerin güncel fiyatlarını ise foto galerimizin altında yer alan İder Mobilya Yatak Odası Fiyat Listesinde bulabilirsiniz…

İDER MOBİLYA 2016 YATAK ODASI MODELLERİ ve GÖRSELLERİ

İder Mobilya Yatak Odası Fiyat Listesi

İder Mobilya Kanyon Naturel Yatak Odası 4.155 TL
İder Mobilya Aprilla Yatak Odası 3.695 TL
İder Mobilya Edessa Yatak Odası4.265 TL
İder Mobilya Myra Bramberg Yatak Odası 2.905 TL
İder Mobilya Myra Wood Sürgülü Yatak Odası 2.740 TL
İder Mobilya Myra Wood 5 Kapılı Yatak Odası 2.375 TL
İder Mobilya Myra 5 Kapılı Yatak Odası 1.750 TL
İder Mobilya Kanyon Yatak Odası 3.620 TL
İder Mobilya Demre Yatak Odası 4.295 TL
İder Mobilya Venessa Yatak Odası 6.625 TL
İder Mobilya Sidyma Yatak Odası 4.715 TL
İder Mobilya Side Yatak Odası 3.645 TL

Bir önceki yazımız olan Bellona Lüks Yatak Odaları ve Fiyatları 2020 başlıklı makalemizde bellona, bellona valdes ve bellona yatak odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
İpek Halı Yazlık Modelleri Lavida Koleksiyonu 2020

Havalar hiç beklenmeyen zamanda hiç beklenmeyen şekilde ısındı, güney illerinde hava sıcaklıkları 25 derecelere ulaşmış. Üstelik "kapıdan baktırıp, kazma kürek...

Kapat