yenihalilar.com

Geometrik Duvar Kağıtları ile Farklı Dekorasyonlar

Geometrik desenli halıları hatırlarsınız, sıradışı tasarımlara, ilginç desenlere, etkileyici motiflere imza atan Fantazi Halı’nın ürünleriydi bu halılar. Görmeyenler varsa da mutlaka görmeleriniz öneririz, zira dekorasyon trendlerinin sıkı takipçisi iseniz bilirsiniz, geometrik desenler şu sıralar pek bir revaçta.

Bu desenler, tıpkı halılara işlendiği gibi duvar kağıtlarınada işlenmiş ve ortaya oldukça değişik ve şık işler çıkmış. Ancak modern ve geçici bir tarz olarak börünen bu desenleri salonlarınıza, yatak odalarınıza, oturma odalarınıza uygulamak biraz cesaret ister açıkçası.

Bu güne kadar alıştığımız allı güllü klasik halıların yerine yepyeni modern halı desenlerini, cıvıl cıvıl renkleri kullanmak ne kadar zor olduysa, bu güne kadar kullandığınız modern soyut desenli duvar kağıtları ve klasik avangard duvar kağıtlarının yerine geometrik desenli bu duvar kağıtlarınıda kullanmak o kadar zor olacak.

Ama buna cesaret edebilirseniz sonuçta muhteşem dekorasyonlara imza atabilirsiniz. Evet biraz gözünüzü korkmuş olabilir, belki bizlerde biraz abartmış olabiliriz, ancak foto galerimizdeki şık geometrik duvar kağıtlarını görünce kafanızda mutlaka bir fikir oluşacaktır.

TREND DUVAR KAĞITLARI GEOMETRİK DUVAR KAĞIDI DESENLERİ

Bir önceki yazımız olan İngiliz Graham&Brown Duvar Kağıdı Desenleri 2020 başlıklı makalemizde ingiliz duvar kağıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
İsor Mobilya TV-Duvar Ünitelerini İnceledik

İsor Mobilya yepyeni ürünleri ve farklı tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sadece tasarımlar değil, çeşitli tv programları ve dizilere...

Kapat