yenihalilar.com

Festival Halı’dan Çok Stil Halılar

Festival Halı’dan Çok Stil Halılar

2020 Festival Halı

Festival Halı Modelleri ve Fiyatları 2020 Salon Halıları Modern Halı Desenleri ve Renkleri Oturma Odası İçin Halı – 2020 Yılının en yeni halılarına göz atmaya devam ediyoruz. Bu sayfamıza kısa bir süre önce Like serisini incelemeye aldığımız Festival Halı konuk oluyor. Siz değerli yenihalilar.com okurları için markanın yepyeni koleksiyonlarından birini incelemeye alıyoruz.

Festival Halı Style Serisi

Oldukça uzun bir süredir yeni modellerini göremediğiniz suskun halı markalarından biri olan Festival Halı, art arda vitrinlerine çıkardığı yeni modelleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ancak bu çekiciliğin sebebi markanın bir anda bu kadar modeli çıkarmasından değil, bu koleksiyonlarından son derece farklı ve gayet orijinal tasarımları oluşundan kaynaklanıyor ki şimdi göz atacağımız Style koleksiyonunda da durum aynı.

Çok Farklı Halı Desenleri

Festival Halı tasarımcıları markanın hemen tüm diğer yeni koleksiyonlarında olduğu gibi Style koleksiyonunda da epey bir kafa yormuşlar ve hiç bir yerde göremeyeceğiniz muhteşem desenler tasarlamışlar Üstelik bu desenlere çok yakışan trend halı renkleri ile görsel açıdan inanılmaz bir zenginlik yakalamışlar.

Modern Ötesi 2020 Halıları

10 Farklı desen alternatifi ile satışa sunulan Style koleksiyonunda yukarıda da bahsettiğimiz gibi son derece moda halı renkleri kullanmışlar. Bakır, Lila, Sarı, Yeşil ve Mavi gibi çarpıcı renkler ile koleksiyonu daha etkileyici ve diğer ürünlerden ayrıştırıcı bir görünüm yakalamışlar.

Festival Halı 2020 Fiyatları

Koleksiyon hakkında zaten fazla bir söze gerek yok arkadaşlar, zira paragraf aralarında sunduğumuz görseller de siz de güzel desen ve renkleri net bir şekilde görebiliyorsunuz. Burada muhtemelen merak ettiğiniz konu bu halıların fiyatları. O halde sözü daha fazla uzatmayalım ve Festival Halı Style serisi fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye başlayalım.

Festival Halı Style Fiyatları

Modern bir salon dekorasyonunuza sahipseniz ve salonunuz için kesinlikle bu seriyi kullanmak istiyorsanız koleksiyonun, 200X290 cm, 5,8 M² ebatında ki en büyük salon halısının fiyatı 1.688,00 TL olduğunu söyleyebiliriz. Tabi bu ürünün keş yani nakit fiyatı 🙂

Oturma Odası Halı Fiyatları 2020

Modern tarzlarda dekore edilen oturma odaları için biçilmiş kaftan olduğunu düşündüğümüz Style koleksiyonunun 160X230 cm ölçülerinde 3,68 M² oturma odası halısı için ödemeniz gereken para ise 1.071,00 TL. Koleksiyonun 120X180 cm ebatında 2,16 M² halısının fiyatı ise 629,00 TL olarak belirlenmiş.

Festival Halı Yolluk Fiyatları 2020

Efendim antre, oturma odası yada salonların dışında, takım halı kullanmak adına koridorlarında da yolluk olarak bu koleksiyonu kullanmak isteyenler için Style serisi yolluk fiyatlarını da hemen alt satırda bilgilerinize sunuyoruz.

100X300 cm  873,00 TL
100X200 cm    582,00 TL
80X300 cm    698,00 TL
80X150  cm      349,00 TL

Style Serisini Festival Halı Satış Noktalarında Görün !..

Her ne kadar burada koleksiyonun görselleri hakkında sizleri bilgilendirmiş olsak da yine de bu halıları yerine görmenizi, yumuşacık dokusunu, capcanlı renklerini mutlaka yerinde görmenizi öneririz…

Bir önceki yazımız olan Festival Halı "LIKE" Serisini Çok Beğeneceksiniz !.. başlıklı makalemizde festival halı fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Efsane Halı Modelleri 2020 Moonlight Koleksiyonu

Halı Modelleri 2020 Efsane Halı Modelleri ve Fiyatları Salon İçin Halı Salon Halısı Fiyatları En Güzel Salon Halıları Modern Salon...

Kapat