yenihalilar.com

En Yeni Mondi Koltuk Takımlarından Eylül

Mondi 2016 yılına rakiplerine nazaran hızlı girdi. Bazı rakiplerine göre epeyce bir hızlı girdi 🙂 Oturma gruplarında, yatak odalarında bir çok yeni ürünü ard arda vitrine çıkardı. Üstelik bu ürünlerde hiç aceleye gelmiş gibi duran ürünler değildi, bilakis üzerinde çok çalışıldığı her halinden belli olan ürünlerdi. Tıpkı şimdi inceleyeceğimiz Eylül koltuk takımında olduğu gibi.

Mondi’nin Eylül koleksiyonu markayı yakından takip edenler için aslında yeni ve yabancı bir seri değil, zira yakın bir zaman önce koleksiyonun ilk ürünü olan Eylül yatak odası takımı vitrine çıkmıştı. Hakikaten hoş bir yatak odası takımıydı, görmeyenler var ise mutlaka göz atmalarını öneririz. Şimdilerde Mondi Eylül serisini geliştiriyor ve birde koltuk takımı ekliyor.

Soft tonları ile göz kamaştırırken, üçlü ve ikili ünitelerinin yatak olabilme özelliğinden dolayı fonksiyonel bir takım olarakta ön plana çıkan Eylül koltuk takımının fiyatlarına gelecek olursak, foto galerimizde resimlerine göz atabileceğiniz takımın, üçlü, ikili ve 2 adet berjerden meydana gelen seçeneği 4.699,00 TL fiyat etikenine sahip olduğunu söyleyebiliriz. İki üçlü, 2 adette berjerden oluşan delüks Eylül koltuk takımı ise 4.938,00 TL fiyatla satışa sunuluyor…

MONDİ EYLÜL KOLTUK TAKIMI 2016 GÖRSELLERİ

 

Bir önceki yazımız olan Bellona'dan Göz Kamaştıran Lisbon Salon Takımı başlıklı makalemizde bellona lisbon salon takımı, bellona salon takımı fiyatları ve en güzel salon koltuk takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
En Güzel Parçalı Kanvas Tablolar BURADA !..

Şu an evinizde herhangi bir şekilde parçalı kanvas tablo kullanıyormusunuz bilmiyorum, ancak kullanmıyorsanız, son dönem dekorasyon trendleri arasında yer alan...

Kapat