yenihalilar.com

Çok Özel Salon Halıları ile Kaşmir Halı 2020

Çok Özel Salon Halıları ile Kaşmir Halı 2020

Halı Modelleri 2020

Kaşmir Halı 2020 Modelleri ve Fiyatları En Güzel Salon Halı Desenleri Salon Halısı Seçimi Salon İçin Halı Yeni Salon Halıları – Yepyeni halılar yenihalilar.com üzerinden siz değerli okurlarımız ile buluşmaya devam ediyor. Bu sayfamızda başlıktan da anlayacağınız gibi Kaşmir Halı’nın salonlar için özel olarak tasarladığı koleksiyonlarından biri olan Elegant serisine göz atıyoruz.

Kaşmir’den Salonlara Özel Halılar

Geçtiğimiz günlerde Kaşmir Halı’nın 2020 koleksiyonuna eklediği yeni serilerden bazılarını incelemiştik. Bu sayfamızda ise markanın yine yeni yıl kreasyonundan bir başka serisi olan ve diğer serilerden, sadece lüks salonlar için tasarlanmış bir koleksiyon olarak ayrışan Elegant ile huzurlarınızdayız.

Salon Dekorasyonuna Uygun Halı

Salon kültürü yeryüzünde belkide sadece ülkemizde olan bir olgu. Yani evininin, en büyük ve en gösterişli alanını konuklarına ayırmak belkide sadece bizlere ait bir şey. Bu durum herhalde yüzyıllardan bu yana kültleşen Türk misafirperverliğinden kaynaklanıyor 🙂 Ama sonuçta evimizi dekore ederken, oturma odasından, yatak odasından, banyodan veya mutfaktan daha çok salon dekorasyonlarımıza dikkat ediyoruz öyle değil mi ?

Kaşmir Halı Elegant Koleksiyonu

Salon dekorasyonu halkımız için çok önemli anlayacağınız ve salon dekorasyonun en önemli enstrümanlarından biri de kesinlikle halılar. Tonlarca para verip, emek ve zaman harcayarak dekore ettiğiniz salonunuza alelade bir halı elbette seremezsiniz. Biraz tavsiyeye, biraz yardıma ihtiyacınız mutlaka olacaktır. Bu yardım yada tavsiyeleri yenihalilar.com olarak biz üstleniyoruz ve sizlere Kaşmir Halı’nın yeni serilerinden biri olan Elegant koleksiyonuna mutlaka göz atmanızı öneriyoruz…

Çok Güzel Desen ve Renklere Sahip Salon Halıları

Kaşmir Halı Elegant serisi için seçilen renk ve desenler üzerinde uzun saatler çalışıldığını her halinden belli ediyor. Son dönemin trend halı renkleri ile eski zamanların, hatta Osmanlı’nın zarif desenlerinin muhteşem bir şekilde harmanlandığı net bir şekilde görülüyor bu koleksiyonda. Zaten Elegant koleksiyonunu bu kadar hararetle tavsiye etmemizin de sebebi bu ihtişamlı ahenkten kaynaklanıyor.

Kaşmir Salon Halısı Fiyatları 2020 (Elegant)

Görsellerini konu içerisinde beğeninize sunduğumuz Elegant koleksiyonunun fiyatlarını da mutlaka merak ediyorsunuzdur arkadaşlar. O halde sözü daha fazla uzatmayalım ve koleksiyonunun fiyatlarını salon halısı ebatlarından başlayarak vermeye başlayalım. Efendim Kaşmir Halı’nın Elegant koleksiyonuna ait en büyük salon halısı ebatı 195X290 cm yani 6 M² ve bu ebatta ki bir Elegant halının fiyatı 2.205,00 TL olarak belirlenmiş.

Kaşmir Oturma Odası Halı Fiyatları (Elegant)

Salonunuz yukarıda belirttiğimiz ebattan biraz daha küçük olabilir yada oturma odanızda da bu tarz bir halı kullanmak isteyebilirsiniz. Kaşmir Halı’da sizin gibi düşünmüş ve bu taleplere göre ebatları da potansiyel müşteri ihtiyaçlarına göre hazırlamış. Mesela 156X230 cm 3,59 M² ebattaki bir halı hem küçük salonlar için, hem de oturma odaları için rahatlıkla kullanılabilir. Bu ölçüde ki bir halı için ödemeniz gereken para ise 1.395,00 TL olarak görünüyor.

Kaşmir Halı Yolluk Fiyatları 2020 (Elegant)

Evimizin başta salonunu, ardından oturma odasını Elegant serisi ile döşedikten sonra geriye yolluklar kalıyor. Koridor halıları da Elegant olsun, güzel olsun, takım olsun diyenler için koleksiyonun yolluk ölçü ve fiyatlarını da hemen alt tarafta detaylı olarak bilgilerinize sunuyoruz;

98X300 cm  2,94 m² 1.143,00 TL
98X200 cm  1,96 m² 760,50 TL
78X300 cm  2,34 m² 909,00 TL
78X150 cm  1,17 m² 454,50 TL

Salon Halısı Alırken Bunlara Dikkat Edin !…

Salonlarınıza halı alırken bir çok markanın bir çok modeline göz atmaya çalışın. İnternet üzerinden incelediğiniz renk ve desenlere kanmayın. Halı üretici ve markalarının halı satış noktalarında beğendiğiniz koleksiyonları dokunarak inceleyin. Artı bu tür satış noktalarında mutlaka pazarlık yapın, zira internet üzerinden pazarlık şansınız yok, yüzyüze görüşmelerde ise pazarlık payınız inanılmaz yüksek 🙂 Şimdilik size verebileceğimiz tüyolar bu kadar, sayfamız içerinde ki incelediğimiz konular içerisinde sizlere bu tür ipuçları vermeye devam edeceğiz. Dolayısı ile yenihalilar.com’u takip etmeye devam edin…

Bir önceki yazımız olan Ekstrem Halı Desenleri ile Kaşmir Halı Mercan Koleksiyonu başlıklı makalemizde kaşmir halı ve mercan hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
2020 Halı Modelleri ve Fiyatları ile Bahariye Halı (Lodos)

Bahariye Halı 2020 Bahariye Halı Lodos 2020 Halı Desenleri Trend Halı Renkleri En Güzel Salon Halıları Ucuz Halı Modelleri ve...

Kapat