yenihalilar.com

Bellona’nın Yepyeni Köşe Takımı Cantona

Bellona 2016-2017 köşe koltuk takımları ve fiyatlarını siz değerli yenihalilar.com takipçileri için tüm detayları ile incelemeye devam ediyoruz. Yeni sezona müşterilerine çok çok fazla altematifler sunarak giren markanın köşe takımı ürün gamına da yeni ürünler eklenirken, bu sayfamıza en yeni köşe takımları arasında yer alan Cantona köşe takımı konuk oluyor. Bellona Cantona köşe takımını oturma odalarında şık bir köşe takımı görmek isteyen veya dünyaevine girmek için çeyiz hazırşığı yapan okurlarımız için masaya yatırıyoruz.

Bellona bir süredir yatak odası takımlarına ard arda yeni ürünler eklemekteydi. Son bir kaç ayda markanın bu yeni ürünleri arasından Dekora yatak odası takımı, Bellona Lisbon yatak odası ve son olarak Bellona Valdes yatak odası takımlarını incelemiş, bu şık takımlara hayran kalmıştık hatırlarsanız. Hayran kalmıştık diyoruz zira ard arda ve kısa zamanda piyasaya çıkan bu ürünlerin hiç birinin aceleye getirilmemiş, sanki uzun zamandır tasarlanıyomuşçasına bir görünümleri vardı.

Tıpkı şimdi göz atacağımız Cantona köşe takımında olduğu gibi. Gerçi Bellona bunca yatak odası takımının ardından köşe takımlarını daha yeni yeni güncellemeye başladı ve biraz vakti var ama Cantona köşe takımıda uzun bir süre zarfında tasarlanmış kadar güzel duruyor.

Görsel zenginlikten önce ergonomik ve konforlu tasarımı ile dikkat çeken Cantona köşe takımı, oldukça minimalist bir tasarıma sahip. Dolayısı ile küçük odalar için köşe takımı arayanlar için ideal bir seçim olarak görünüyor. Takım bir köşe ünitesi ve bir berjerden meydana gelirken, fonksiyonel bir yapıya da sahip aynı zamanda, çünkü odanızın ebat ve şekline göre sağ veya sol olarak kurulup kullanılabiliyor.

Takımın renk seçeneklerine gelecek olursak, turkuaz, mor ve kırmızı gibi 3 farklı rengin ana desen olarak kullanıldığı köşe takımın berjerlerinde sarı ve lacivert renk tonları uygulanmış. Bu trend reklerin yarattığı renk cümbüşüne ekstradan kırlentlerin renk tonlarıda ekleniyor tabi.

Görselleri foto galerimizde yer alan ürünün fiyatlarına gelecek olursak, Bellona Cantona köşe takımı üzerinde 3.250,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Takımın berjersiz fiyatı ise 2.445, 00 TL. Berjerli köşe takımlarının hastası iseniz berjer için bu rakama 805 lira daha eklemeniz…

BELLONA 2016-2017 KÖŞE TAKIMLARINDAN CANTONA GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Kilim Mobilya Yeni Köşe Takımı Manyas Vitrinde !.. başlıklı makalemizde kilim mobilya, köşe takımı ve manyas köşe takımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Bahariye Halı Gülbahar İle Yeni Sezona Girdi !

Bahariye Halı en yeni modelleri yenihalılar.com sayfalarında sizlerle buluşurken, bu sayfamızı Bahariye Halı en yeni modelleri arasında yer alan Gülbahar...

Kapat