yenihalilar.com

Bellona’nın Adı Üstünde Yatak Odası “Dekora”

2016 Yılında mobilya sektörü tuhaf bir şekilde hareketliend. Sektörü yakından takip ettiğimiz için bu tespiti rahatlıkla yapabiliyoruz. Geçtiğimiz yıllarda, bir anda bu kadar çok modelin piyasaya pompalandığını hiç görmemiştik. Dolayısı ile bu durumu neye bağlayacağımızı bilemiyoruz. Acaba insanların artık hiç birşeyden mutlu olamaması, hiç bir şeyi kolay kolay beğenmemesi, mobilya üreticilerini sürekli farklı tasarımlar üretmeye itiyor olabilir mi ?..

Bunu uzmanlar araştıra dursun, biz gelelim konumuza… Efendim 2016 yılının en hızlı mobilya üreticilerinin başında Bellona geliyor. Bellona hızına yenihalilar.com yetişmekte zorluk çektiğimizi itiraf etmek zorundayız. Hatırlarsanız kısa bir zaman önce Bellona Lisbon yatak odası takımı fiyatları ve görselleri ile birlikte radarlarımıza takılmıştı. Bu şık takımın üzerinden çok geçmeden Bellona yatak odası ürün gamına Dekora yatak odası takımını ekleyiverdi. Bizlerde hemen bu takımı sizlerle buluşturmak adına hareket ettik.

Foto galerimizde görsellerini inceleyebileceğiniz Dekora yatak odası, 3 farklı versiyon ile satışa sunuluyor. Bu versiyonlardan ilki 5 kapılı gardroba sahip ve 4.890,00 TL fiyat eriketine sahip. Takımın 6 kapılı gardroplu versiyonu ise 5.290,00 TL. Son olarak sürgü kapaklı gardroplu Dekora yatak odası ise 4.990,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

BELLONA DEKORA YATAK ODASI RESİMLERİ

Bir önceki yazımız olan Bellona Lüks Yatak Odaları ve Fiyatları 2020 başlıklı makalemizde bellona, bellona valdes ve bellona yatak odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Moda Geometrik Halı Desenleri (Fantazi Halı)

Sıradan halılarla ev dekorasyonu yapmak yerine tarz olarak daha değişik tasarımlara yönelenlerin çok beğenerek takip ettiklerini düşündüğümüz Fantazi Halı yolculuğumuz...

Kapat