yenihalilar.com

Bellona’dan Göz Kamaştıran Lisbon Salon Takımı

Sanırım bu sabahtı, salonlarınız için en güzel duvar kağıtlarını ararken, üç boyutlu salon duvar kağıdı modellerine göz atmış ve orada, konuklarımızı ağırladığımızdan dolayı salonlarımızın evlerimizin vitrini olduğundan bahsetmiştik. En güzel halıların, perdelerin, mobilya ve aksesuarların bu alana alındığını tespit etmiştik. Bu sayfamızda salonlarınıza çoook yakışacağını düşündüğümüz bir salon koltuk takımı ile huzurlarınızdayız. Efendim bu şık salon koltuk takımımız ülkemizin lider mobilya markalarından Bellona’dan geliyor. Bellona 2016 koleksiyonları arasında yer alan Lisbon salon takımını sizler için inceliyoruz.

Bellona Lisbon salon koltuk takımı, son zamanların trend renkleri olan soft tonlarla tasarlanmış. Lüks vurgusu  kapitone dokuması ve farklı düğme uygulamaları tamamen ön plana çıkarılmış. Ayrıca temizliğide kolaylaştıran, yerden yüksek lükens ayakları takımın lüks havasına artı değerler katıyor.

Foto galerimizde görsellerini inceleyebileceğiniz Lizbon salon koltuk takımı, iki adet üçlü koltuk ve 2 adette berjerden oluşurken, krem, vizon ve su yeşili gibi üç şık renk kombinasyonu ile satışa sunulurken, üzerinde 7.690,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

BELLONA LİSBON SALON TAKIMI GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Bellona'nın En Yeni Koltuk Takımı Vizyon !.. başlıklı makalemizde bellona en yeni koltuk takımları ve bellona vizyon koltuk takımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Önceki yazıyı okuyun:
Salonlar İçin Çok Güzel 3 Boyutlu Duvar Kağıtları

Evlerimizin en nadide alanları salonlarımızdır, zira bu alan konukların ağırlandığı bir alan olduğundan, evimizin vitrinidirde aynı zamanda. Dolayısı ile salonların...

Kapat