yenihalilar.com

Artemis Halı’dan Mistik Bir Koleksiyon

Artemis Halı’dan Mistik Bir Koleksiyon

Artemis Halı 2020

2020 Halı Modelleri ve Fiyatları Artemis Halı Yeni Modelleri Trend Halı desenleri ve Renkleri Son Moda Salon Halıları Müge Anlı Halı Markası Modern Halı Markaları – 2020 Yılına damgasını vuracağını daha önceki sayfalarımızda da vurguladığımız Artemis Halı’nın yepyeni modellerini incelemeye devam ediyoruz.

Artemis Halı Mystique Koleksiyonu

Bu sayfamızda Artemis Halı’nın en yeni serilerinden biri olan, adeta dumanı üzerinde tüten koleksiyonlarından biri olan Mystique koleksiyonunu masaya yatırıyor, her zaman olduğu gibi ebatları, fiyatları ve tabi ki görselleri ile ile birlikte detaylı olarak incelemeye alıyoruz.

2020 Modern Halı Modelleri

Konuya girmeden hemen belirtmek isteriz ki özellikle, modern dekorasyon tarzlarından hoşlanan ve dolayısı ile bu tarzda dekore ettikleri, salonları, oturma odaları, antre veya koridorlarında bu dekorasyona yakışır modern halılar görmek isteyen okurlarımızın burada incelediğimiz halılara mutlaka göz atmalarını öneririz, zira Artemis’in Halı bu yeni koleksiyonunda son derece trend halı renklerini ve inanılmaz etkileyici desenleri bir araya getirerek harikalar yaratmış.

Yeni Moda Halı Desenleri

Toplamda 6 farklı renk seçeneği ve tek desen ile satışa sunulan Mystique Koleksiyonu bu kadar az seçenekle vitrine çıkmasına rağmen yine 2020 yılının en tutulan halıları arasına girecek gibi görünüyor. Ayrıca ilerleyen günlerde Artemis Halı tasarımcıları bu koleksiyona yeni ve daha değişik renk ve desen seçenekleri eklemeleri içten bile değil.

Artemis Salon Halı Fiyatları 2020 (Mystique)

Gelelim merakla beklediğiniz koleksiyonun ebat ve fiyat bilgilerine… Her zaman olduğu gibi bu bilgileri vermeye en büyük ebat olan salon halıları ile başlıyoruz. Efendim Mystique Koleksiyonuna ait en büyük salon halısı 200X290 cm standartın da ve 5,8 M² ebatında. Bu büyük halının fiyatı ise 1.827,00 TL olarak belirlenmiş.

Oturma Odası Halı Fiyatları 2020  (Artemis Halı Mystique)

Oturma odalarının zeminlerine de bu güzel renk ve desenleri taşımak isteyenler için hemen koleksiyonun oturma odası halı fiyat ve ebatlarını da verelim. 160X230 cm ölçülerinde 3,68 M² Mystique oturma odası halılarının fiyatı ise 1.159,20 TL olarak görünüyor.

Artemis Halı Antre Halıları ve Fiyatları (Mystique)

Dekoratif halılar ile antrelerini dekore etmek isteyen okurlarımızı da unutmuyoruz, zira Artemis Halı antreler için halı modelleri ve ebatlarını da bu koleksiyona eklemiş ve 120X180 cm 2,16 M² ebatlarında ki bu halıları 680,40 TL fiyatla satışa sunmuş.

Artemis Halı Koridor Halısı Yolluk Fiyatları

Tabi antre gibi evin girişi konumunda ki bir alan için  bu halıları seçiyorsanız bu koridora bağlanan ana arterler yani evin koridorlarında da takımı bozmamak adına yine Mystique koleksiyonunu seçmek isteyebilirsiniz. Dolayısı ile hemen alt paragrafta koleksiyonun yolluk fiyat ve ebatlarına göz atabilirsiniz;

100 X 300 cm  945,00 TL
100 X 200 cm  630,00 TL
80 X 300 cm    756,00 TL
80 X 150 cm     378,00 TL

Mystique Koleksiyonunu Artemis Halı Satış Noktalarında İnceleyin !..

Artemis Halı’nın 2020 Modelleri arasında yer alan koleksiyonlardan biri olan Mystique serisini yukarıda sizler için elimizden geldiğince incelemeye çalıştık değerli yenihalilar.com okurları. Ancak biz her ne kadar da iyi niyetli olarak bir inceleme yaptıysak da yine de bu güzel halıları Artemis Halı mağazalarında yakından, dokunarak, hissederek incelemenizi, bu şahane renkleri canlı canlı görmenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan Artemis Halı 2020 Modellerinden Inspiration Serisi başlıklı makalemizde artemis halı, inspiration ve salon halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Çok Özel Salon Halıları ile Kaşmir Halı 2020

Halı Modelleri 2020 Kaşmir Halı 2020 Modelleri ve Fiyatları En Güzel Salon Halı Desenleri Salon Halısı Seçimi Salon İçin Halı Yeni...

Kapat