yenihalilar.com

Angora Halı 2020 Modellerinden Sansasyonel “Everest” Koleksiyonu

Angora Halı 2017 modellerini incelemeye devam ediyoruz arkadaşlar.  Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde markanın yeni sezon için vitrine çıkarılan koleksiyonlarından Premium ve Touch serilerini incelemiş ve bu etkileyici koleksiyonların desenlerine ve renklerine hayran kalmıştık. O koleksiyonları incelediğimiz makalelerimiz de markayı tadip edeceğimiz ve Angora Halı yeni modellerini sizlerle paylaşacağımız yönünde sizlere söz vermiştik.

Şimdi sözümüzü tutuyoruz ve yeni Angora Halı modellerinden biri olan ve sadece içerisinde bulunduğumuz 2017 yılına değil, önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracağını düşündüğümüz  Everest koleksiyonunu sizler için tüm detayları ile birlikte inceliyor, desen ve renklerinden meydana gelen çeşitli görselleri beğenilerinize sunuyoruz. Dolayısı ile eviniz için yeni bir halı almadan hemen önce bu desen ve renklere mutlaka göz atmanızı öneririz.

Angora Halı Everest koleksiyonunda her zaman alıştığımız Angora tarzını biraz değiştirmiş gibi görünüyor, zira 47 farklı desen ve rengin sunulduğu koleksiyonun son 10 adetinde üst resimde gördüğünüz tarzda özel kesim halı tasarımlarına rastlıyoruz. Daha önce ki sayfalarımızda incelediğimiz Royal yuvarlak ve oval halı modelleri ile Pierre Cardin yuvarlak ve oval halı modellerinden farklı olarak daha özgün tasarımlara sahip bu 10 halı her ne kadar aynı kesim ve aynı desenlere sahip olsalar da farklı renk alternatifleri ile satışa sunuluyorlar.

Koleksiyonun diğer halıları da görülmeye değer nitelikteler ve genel olarak klasik avangart desenlere sahipler. Bu nedene salonları için halı aramakta olan yenihalilar.com takipçilerinin üst resimde bir örneğini daha gördüğünüz bu koleksiyona da bir göz atmalarını öneririz, zira mürdüm, mavi, turkuaz gibi renklerin pastel tonları son derece etkileyici desenler ile bir araya getirilmiş.

Bu nedenle dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve gelin hep birlikte aşağıda yer alan foto galerimizde bu güzel koleksiyona ait desen ve renklere göz atalım. Ayrıca foto galerimiz içerisinde ki Angora Halı Everest koleksiyonu desenleri eşliğinde koleksiyonun ebat bilgileri ve özellikleri hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz…

ANGORA HALI 2017 MODELLERİNDEN EVEREST KOLEKSİYONU DESEN ve RENKLERİ

Bir önceki yazımız olan Angora Halı'dan Salonlarınıza Özel Premium Koleksiyonu başlıklı makalemizde angora halı ve premium hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Reform Halı 2020 Modelleri Yine Bambaşka

Gaziantep kökenli halı markalarımızdan biri olan Reform Halı, sansasyonel desen ve renk seçimleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış, dahi iç mimar...

Kapat