yenihalilar.com

Almanya Hazır Mutfak Tasarımları 2020 (Şafak Küchen)

Bundan bir kaç yıl öncesine kadar markalı hazır mutfaklar bu kadar revaçta değildi. Genellikle piyasadaki mahir bir marangoz ile anlaşılır mutfak dolapları bu usta ellere emanet edilir ve isteklerimiz doğrultusunda mutfak dolabımız yapılırdı.

Hazır mutfaklara şüphe ile bakılır, pek tercih edilmezdi. Bu işi layıkı ile yapanlar tenzih ederek belirtelim ki bazı hazır mutfak üreticilerinin kalitesiz ürünleri tüketiciyi bu sektörden uzaklaştırırdı. Ayrıca fahiş fiyatlarında bu durumuda etkisi oldu. Tüketici hazır mutfaklara şüphe ile yaklaşır olmuştu.

Ancak şimdiler de üretim bantlarından çıkan kaliteli ürünler, uygun fiyatlar, hepsinden önemlisi ise mutfağa uygun hazır dolap tasarımlarının yapılabiliyor olması hazır mutfakları eskiye nazaran daha tercih edilir bir duruma getirdi. Üstelik son derece modern ve şık tasarımlarıda bu tarz mutfakların albenisini arttırdı.

Avrupa’da hazır mutfak yaparak markalaşan bir Türk fişrması olarak göğsümüzü kabartan Şafak Küchen’de bu tip şık mutfaklar üretiyor. Yurtdışında yaşayan gurbetçi vatandaşlarımızda mutfaklarını yenilerken genelde bu markayı tercih ediyorlar. Bizler bu defa Almanya’dan sitemizi ziyaret eden ve mutfak dekorsayonunu yenilemek isteyen yenihalilar.com takipçileri için Şafak Küchen’in birbirinden güzel mutfaklarından oluşan bir foto galeri hazırladık, buradaki galerideki şık mutfaklara göz atarak hayalinizdeki mutfağı seçebilirsiniz…

ŞAFAK KÜCHEN 2016 HAZIR MUTFAK MODELLERİ GÖRSELLERİ

 

Bir önceki yazımız olan Mutfak Dekorasyonunda Şaşırtıcı Renk Uygulamaları başlıklı makalemizde değişik mutfak renkleri, en güzel mutfak renkleri ve modern mutfak renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Bellona’nın Adı Üstünde Yatak Odası “Dekora”

2016 Yılında mobilya sektörü tuhaf bir şekilde hareketliend. Sektörü yakından takip ettiğimiz için bu tespiti rahatlıkla yapabiliyoruz. Geçtiğimiz yıllarda, bir...

Kapat