yenihalilar.com

Alman Hazır Mutfak Modelleri 2020 (Nolte)

1980’li Yıllardan itibaren ülkemizde belki de ekonomik rahatlamaların, Avrupa’ya açılımların sayesinde estetik ve ergonomi öne çıktı. Olması gerektiği gibi buzdolabı, fırın ve aspiratörler, mutfakların olmazsa olmazları arasına girdi. Bu durum da mutfağın her köşesinin değerlendirilmesi zorunluluğunu doğurdu. İşte bu andan itibaren, standart olarak üretilmiş modüllerin birleştirilerek bir eve uygulandığı hazır modüler mutfaklar hayatımıza girdi. Hatırlayanlar mutlaka olacaktır, zira o zamanlar tezgah altındaki ilkel raflama sistemlerini kullanıyorduk.

Bu gün piyasada bir çok hazır mutfak markası mevcut. Ülkemizde bu konuda çok iyi hatta bazı markalarımızın yurtdışında bir çok ülkeye hazır mutfak ihraç ettiğinide söyleyebiliriz. Sınırların neredeyse kalkmak üzere olduğu son zamanlarda bir de yurtdışından ülkemize ithal edilen hazır mutfak markaları var.

O markalardan biri de 1958 Yılından bu yana mutfak imalatı yapan Almanya menşeili Nolte. Üstelik markanın, başta İstanbul olmak üzere, Ankara, Adana, Bursa, Antalya, İzmir, Kayseri, İzmit ve Gaziantep’te mağazaları var. Klasik (çerçeveli kapak) ve Modern (düz kapak) olmak üzere iki farklı tasarımla sunuluyor Nolte Hazır mutfakları. foto galerimizdede göreceğiniz üzere hem klasikçilere hemde modern yanlılarına hitap ediyor Nolte hazır mutfak modelleri…

NOLTE ALMAN HAZIR MUTFAK MODELLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Mutfaklar İçin Şahane Duvar Süsleme ve Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde mutfak dekorasyon fikirleri, mutfak duvar dekorasyon ve mutfak duvar süsleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Atlantik Halı’dan 2020 Salon Halı Modelleri

Atlantik Halı markasını belki daha bir çok duymayanınız var, duyanların bir çoğuda genel anlamda yenihalilar.com sayfaları sayesinde duymuştur, zira markayı...

Kapat