Yuvarlak ve Oval Halı Modelleri ile Pierre Cardin Halı Albero

Pierre Cardin Halı Yuvarlak ve Oval Halı Modelleri fiyatları görselleri yenihalilar.com’un bu sayfasında detaylı olarak sizlerle buluşuyor. Salonlarında, antrelerinde farklı bir halı göstermek isteyen okurlarımız için bu güzel halıları masaya yatırıyor, birbirinden etkileyici desen ve renkleri ile Pierre Cardin Halı’nın Albero koleksiyonunda yer alan yuvarlak ve oval halıları beğenilerinize sunuyoruz.

Yuvarlak ve oval halı modelleri son yılların yükselen halı trendleri arasında yer alıyorlar. Özellikle evlerin giriş kısmı olan antrelerde yuvarlak halı kullanımı çok yaygınlaştı. Geniş antrelerde tercih edilen yuvarlak halılar, aynı zamanda lüks salon dekorasyonlarının da vazgeçilmezleri arasına girdi. Bu halılara bir anda artan yoğun talep ise halı üreticilerinin harekete geçmesini ve ürün gamlarına daha çok yuvarlak ve oval halı eklemelerine neden oldu.

O halı üreticilerinden en çok dikkat çekeni ise Pierre Cardin Halı oldu. Pierre Cardin Halı, Adrasan, Albero, Altamira, Arcadia, Aspero ve Strada olmak üzere tamı tamına 5 koleksiyonunda yuvarlak ve oval halılara ne kadar önem verdiğini gösterdi.

pierre-cardin-hali-albero-koleksiyonu-ve-pierre-cardin-oval-hali-modelleri

Bu sayfamızda inceleyeceğimiz Albero koleksiyonu ise gerek pastel renkleri, gerek hiç bir yerde göremeyeceğiniz çiçek desenleri, gerekse yumuşacık dokusu ile bu seriler arasında en göze çarpan koleksiyonlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Dilerseniz gelin şimdi bu koleksiyonu detaylı olarak incelemeye başlayalım… murdum-rengi-yuvarlak-hali-modelleri-ile-pierre-cardin-yuvarlak-hali-tasarimlarindan-albero-serisi

Hanımlar özellikle yeni alınan halıların ipliğinden kaynaklanan tozlanma ve tüylenmeden muzdariptirler. Pierre Cardin Halı tozuma ve tüylenmeyi , halılara uyguladığı özel işlem sayesinde %65 oranında azaltarak geride bırakmanızı sağlıyor. İşte bu özelliğe “Tozum Az” adı verilirken, Pierre Cardin Halı’nın diğer tüm koleksiyonlarında olduğu gibi Albero koleksiyonunda yer alan yuvarlak ve oval halıları da “Tozum Az” özelliğine sahip.

fusya-hali-modelleri-ve-fiyatlari-iie-pierre-cardin-oval-hali-modellerinden-albero

Koleksiyonun fiyatlarına gelecek olursak… Albero koleksiyonunun 160X230 cm ebatlarında ki 3,68 metrekare halısı üzerinde 743,03 TL fiyat etiketi taşıyor. 200X290 ebatlarındaki 5,8 metrekare Albero Halı ise 1.171,08 TL fiyatla satışa sunulurken, koleksiyonun diğer desenlerini de hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde detaylı olarak inceleyebilirsiniz…

PİERRE CARDİN HALI YUVARLAK ve OVAL HALI MODELLERİ ALBERO KOLELSİYONU DESENLERİ

Bir önceki yazımız olan Pierre Cardin Halı Esthetigue Koleksiyonundan Feliz ve Paino başlıklı makalemizde feliz, paino ve pierre cardin halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • oval turkuaz cok renkli yatak odasi halisi

Etiketler:

Yuvarlak ve Oval Halı Modelleri ile Pierre Cardin Halı Albero Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Merinos Halı’dan Patchwork Ağırlıklı Harmony Koleksiyonu

Merinos Halı 2016-2017 modellerine göz atmaya devam ediyoruz. Daha önceki yenihalilar.com sayfalarında Merinos Halı yeni sezon kalitelerinden, salonlar için şahane...

Kapat