Yepyeni Banyo Dolabı Tasarımlarına BAYILACAKASINIZ !..

Banyo dekorasyonunun en can alıcı nooktası kuşkusuz yer ve duvar karolarıdır. Burada seçeceğiniz ürünler banyo atmosferiniz açısından belirleyici rol oynamaktadır. Seramik ve fayans renkleriniz, renk kombinleriniz, bordür uygulamalarınız ne kadar uyumlu ise banyo kontrastınız o kadar güzel olur.

İkinci adım ise tabii ki banyo mobilyalarıdır ki yukarıda bahsettiğimiz uyuma bir de banyo mobilyalarınızı entegre edebilirseniz, deyim yerinde ise tereyağlı ballı ekmek kıvamında tadından yenmez olur. Bunu bir tık ileriye götürmek için ise banyo mobilyalarınızın tasarımları ile oynamak gerekir.

Bizler tasarımcı olmadığımız için bu konuyu profesyonellere bırakmakta ise son derece fayda var, zira bu tip zekâlar tasarım konusunda hakikaten hayal gücü sınırlarını zorluyorlar. Çok güzel işleri, tasarımları birer birer vitrine çıkarıyorlar ki bu tasarımların sizlere ilham verecek en güzel örnekleri, hemen altta foto galerimizde yer alıyor…

EN YENİ BANYO DOLABI TASARIMLARINA GÖZ ATIN !.. (FOTO GALERİ)

Bir önceki yazımız olan Kale'den Son Moda Banyo Mobilyaları başlıklı makalemizde banyo dekorasyon ve mobilya 2016, en güzel banyo dolapları ve kale banyo dolabı modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İpek Mobilya 2016 Köşe Takımları ve Fiyatları

Ev dekorasyonunu modern bir köşe takımı ile taçlandırmak isteyen yenihalılar.com takipçileri için 2016 yılının en yeni köşe takımları sayfalarımızda yer...

Kapat