Yeni Sezon Simli Halı Modelleri (Koyunlu)

2015 Halı modelleri en güzel salon halıları Koyunlu halı modelleri görselleri fiyatları simli halı çeşitleri örnekleri… 

Yakın bir zaman önce Koyunlu Halı’nın Karnaval koleksiyonuna “Koyunlu’dan Göz Kamaştıran Halılar” başlığı altında incelemiştik hatırlarsanız. Gerçekten şık bir koleksiyondu, görmediyseniz göz atmanızı öneririm. Bu koleksiyon hakkında,  modern akımlardan hoşlanan yenihalılar.com takipçilerindende oldukça olumlu tepkiler aldık. Koyunlu Halı’da bu koleksiyonun ne kadar beğenileceğini tahmin etmiş ki klasik ve avangard tutkunları için Karnaval Simli adı altında bir devam serisi oluşturup burada simlerle süslediği avangard desenleri müşterilerinin  beğenisine sunmuş.

İşte bizlerde bu sayfamızda beğeneceğinizi düşündüğümüz bu koleksiyonun birbirinden şahane görsellerini foto gelerimizde bilgilerinize sunuyoruz. Bakın bakalım modern desenlerin yer aldığı Karnaval serisi mi, yoksa avvangard motiflerin ve simlerin süslediği Karnaval Simli koleksiyonu mu ?..

AVANGARD SİMLİ HALI MODELLERİ GÖRSELLERİ (KOYUNLU)

Bir önceki yazımız olan Koyunlu'dan Göz Kamaştıran Halılar (Karnaval) başlıklı makalemizde çok güzel halı modelleri, modern salon halıları ve yeni halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • koyunlu halı yeni sezon

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yuvarlak Yatak Olan Sihirli Kanepe

Yataklı koltuk takımları Seray serokti koltuk yuvarlak yatak modelleri yuvarlak yatak olan seray kanepe farklı mobilya tasarımları görselleri fiyatları...

Kapat