Yeni Sezon Modern Köşe Takımları (Yağmur)

2015 Köşe takımı modelleri Yağmur Mobilya köşe takımları fiyatları görselleri modern köşe koltuk takımalrı en güzel köşe takımı modelleri çeşitleri..

Yeni evimin oturma odasına 5 yıl önce falan severek aldığım koltuk takımımı yerleştirdim. Ancak şık bir takım olmasına rağmen burada o kadar da şık durmadı. Havada kaldı sanki. Odanın tarzı biraz farklı olunca uymadı belkide. Bende bu odaya farklı bir takım almaya karar verdim. Şimdilerde bakınma modundayım. Hemen tüm markalara göz atıyorum. Allah’tan yenihalılar.com varda marka marka gezdirmiyor değerli editörünü 🙂 Anlayacağınız pek ince eliyor, sık dokuyorum.

Adını bildiğim bilmediğim, bütün markaların köşe takımlarınıda incelemeye çalışıyorum. Örneğin az önce Yağmur Mobilya‘yı ziyaret ettim ve hakikaten inanılmaz farklı modellere rastladım. Kelimenin tam anlamı ile süperler… Siz değerli takipçilerimizin de bu güzellikleri görmenizi istediğim içindir ki Yağmur Mobilya’nın yeni sezon köşe takımlarını foto galerimizde sizlerle paylaştım…

2015 KÖŞE KOLTUK MODELLERİ GÖRSELLERİ (YAĞMUR MOBİLYA)

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yatak Olan Sihirli Kanepe başlıklı makalemizde 2015 koltuk modelleri, en güzel yuvarlak yatak modelleri ve modern kanepe tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yeni Sezon Modern Köşe Takımları (Yağmur) Konusuna 2 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Mondi’den Muhteşem Salon Halıları (Diva)

Mondi yeni halı modelleri fiyatları görselleri en güzel salon halısı modelleri yeni sezon oturma odası halıları modern halı modelleri 2015...

Kapat