Yeni Sezon Modern Köşe Takımları (Nuev)

2015 Köşe koltuk takımları NUEV köşe takımı modelleri fiyatları görselleri farklı köşe takımı tasarımları modern köşe takımı modelleri en güzel köşe takımları modern mobilya markaları…

Lazzoni‘nin Online mobilya mağazası Nuev‘e göz atıyoruz arkadaşlar. Aslında daha önce markanın bir kaç ürününü incelemiş ve mobilya anlayışına ne kadar farklı bir açıdan baktığını görmüştüm. Nuev’de mobilya olgusu bana biraz İskandinav tarzını anımsatıyor, her ne kadar genlerinde İtalyan kökleri taşıyan bir markanın mağazası olsada. Görsel güzellik yerine sadelik ve tabii ki kullanım kolaylığı, fonksiyonellik ön planda tutuluyor.

Örneğin şimdi inceleyeceğimiz Nuev köşe takımları, tasarım açısından oldukça basit normlara sahipler. Fakat konfor açısından üst düzeydeler. İnsan bu koltuklara bakarken bile dinleniyor. Bana inanmıyorsanız foto galerimize göz atın. Nuev köşe koltuk takımları, Toffie, Mula, Egum, Corno, Nace olmak üzere 5 farklı modelden oluşurken, fiyatlarıda hemen hemen aynı, yâni 2.500 TL ile 3.000 TL arasında değişiyor.

2015 MODERN KÖŞE TAKIMLARI FOTO GALERİ (NUEV)

Bir önceki yazımız olan Avangard Köşe Takımlarının En Güzelleri !.. başlıklı makalemizde çok güzel köşe takımları, modern avangard mobilya ve trend köşe koltuk takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Atlantik Halı En Yeni Modelleri (Rustic)

Yeni sezon Atlantik halı koleksiyonları görselleri 2015 halı modelleri modern halı markaları modelleri örnekleri yeni salon halıları...

Kapat