Yeni Nesil Tavan Dekorasyon Sistemleri

Tavan Dekorasyon sistemleri 2015 asma tavan modelleri en güzel asma tavan tasarımları gökyüzü asma tavan manzara desenli asma tavan…

Kartonpiyer olgusunu tarihin karanlık sayfalarına gömen alçıpan asma tavanlarda tıpkı halefleri gibi yeni nesil gergi ve proxy tavan sistemleri ile geçmişte kalıyor. Artı tavan dekorasyonunda asma tavan uygulamarının yerini gergi ve proxy tavan sistemleri alıyor.

Proxy tavan sistemleri tavanınıza bir pencere açıyor adeta. Bu pencereden gökyüzünü izleyebiliyorsunuz. Ne muhteşem değil mi ?.. Tabii bu gerçekten olmuyor, yapay gökyüzü panelleri sayesinde gerçekleşiyor. Çok merak ettim bu Proxy Tavan Nedir ? diye ve benim gibi merak eden yenihalılar.com takipçileri için bir galeri oluşturdum. Bir göz atın bakalım hoşunuza gidecek mi ?..

TAVAN DEKORASYONU PROXY TAVAN SİSTEMLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Karyola Başı Taş Duvar Dekorasyon Örnekleri başlıklı makalemizde 2015 dekorasyon fikirleri, karyola başı dekorasyon ve yatak başı duvar dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Osmanlı Tarzı Duvar Kağıtları

Osmanlı duvar kağıdı modelleri Osmanlı tarzı dekorasyon ürünleri önerileri osmanlı desenli duvar kağıtları görselleri osmanlı duvar motifleri... Duvar dekorasyon fikirleri...

Kapat