Yeni Moda Geometrik Halı Desenleri (Fantazi Halı)

Sıradan halılarla ev dekorasyonu yapmak yerine tarz olarak daha değişik tasarımlara yönelenlerin çok beğenerek takip ettiklerini düşündüğümüz Fantazi Halı yolculuğumuz devam ediyor. İnanılmaz farklı desenlere imza atan bu gün inceleyeceğimiz tasarımları ise geometrik desenli halılardan meydana geliyor. Sizler için Fantazi Halı Geometrik desenli halı modellerini inceliyoruz.

Geometrik halı desenleri şu sıralar ülkemizde çok yeni. Genelde, yukarıda da belirttiğimiz gibi sıradışı tasarımları sevenler, modern dekorasyon tarzlarından hoşlananların tercih ettiği bu halılar, beklenildiği gibi kullanıldığı mekanlarda farklı bir atmosfer yaratıyorlar.

Ayrıca sadece bilindik geometrik desenlerin değil uygulanan renk tonlarının da bu halıları farklı bir konuma getirdiğini söylemek gerekir. Hem geometrik desenler, hem trend ve farklı renk tonları ile harmanlanınca ortaya bambaşka işler çıkıyor.

Sizler belki klasik tasarımlardan hoşlanıyor olabilirsiniz, ancak foto galerimizde görsellerini inceleyebileceğiniz Fantazi Halı geometrik desenlerini görünce fikrinizin değişeceğini tahmin ediyoruz. Olur da haklı çıkarsak ve bu halılardan satın almak isterseniz, fiyatları hakkında da sizleri bilgilendirelim. efendim, geometrik desenli Fantazi Halı’ların 150×230 ebatındaki en büyük halıları 490,00 TL civarında bir fiyatla satışa sunuluyor…

GEOMETRİK DESENLİ HALILARI FOTO GALERİMİZDE İNCELEYİN !..

 

Bir önceki yazımız olan Çini ve Seramik Desenli Halıları Gördünüz Mü ? başlıklı makalemizde çini desenli halı modelleri, değişik halı tasarımları ve en güzel salon halıları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Mondi’den Ultra Modern Koltuk Takımı “Liza”

Yeni yılın en hızlı markalarından biri de Mondi. Marka vitrine ard arda çıkardığı ürünleri ile dikkatleri üzerine çekmeye başarırken, yenihalılar.com...

Kapat