Yeni Duvar Kağıdı Modelleri 2016 (Portofino)

Ev dekorasyonunuzun şıklığına şıklık kataak en yeni duvar kağıdı modellerine göz atmaya devam ederken, bu defa dekorasyon ve mobilya konusunda dünyaca ünlü ülkelerin başında gelen İtalya’ya uzanıyoruz. İtalyan duvar kağıdı modellerinin en güzellerini bünyesinde barındıran Portofino duvar kağıdının yeni kartelasından örnekler sunuyoruz.

Portofino kataloğunda öyle güzel desenler mevcut ki görmelisinz. Adamlar hem modern, hem de zaten işleri olan avangard zevklere hitap edecek tarzda desenlere imza atmışlar.  Kalitesi tartışılmayan markalardan biri olan Portofino, evlerinde duvar kağıdı dekorasyonuna girmek üzere olan yenihalilar.com takipçilerinin mutlaka görmesi gereken duvar kağıtları arasında yer alıyor.

Dolayısı ile bu sayfamızdaki foto galerimizi bu güzel duvar kağıtlarına ayırıyor, sizleri foto galerimizde yer alan Portofino İtalyan duvar kağıdı modelleri ile başbaşa bırakıyoruz…

2015-2016 İTALYAN DUVAR KAĞIDI MODELLERİ GÖRSELLERİ (PORTOFİNO)

 

Bir önceki yazımız olan Almanya'dan Çok Farklı Duvar Kağıtları başlıklı makalemizde alman duvar kağıdı markaları, alman duvar kağıdı modelleri 2015 ve alman malı ithal duvar kağıdı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Oturma Odası Dekorasyonu İçin Modern Fikirler

Oturma odası dekorasyon fikirleri 2016 ev dekorasyon örnekleri modern dekorasyon önerileri resimli oturma odası dekorasyonları... Tüm aile bireylerin özellikle akşam...

Kapat