Yatak Odası Dekorasyonunda NİŞ Güzelliği !..

Yatak odalarımız hemen hepimizin en özel alanlarıdır. Sadece uyumak için yol aldığımız bu alanlar her ne kadar bu işlev için ayrılsada sizcede en az oturma odaları kadar dekorasyon ayrıntıları ve ihtimamı hak etmiyormu ?.. Hak etmediğini, nasıl olsa karanlıkta yatağa girildiği için çok önemli olmadığını düşünüyorsanız süratle bu sayfamızdan çıkabilirsiniz.

Ancak bu sadece size özel odaya biraz daha ihtimam gösterilmesi fikrindeyseniz ve yatak odası dekorasyonunuzda değişik fikirlere açıksanız, doğru sayfada olduğunuz için sizi tebrik ederiz. Çünkü bu sayfamızda yatak odası dekorasyonuna katma değer ekleyen niş uygulamalarından örnekler sunacağız.

Yüzyıllardan bu yana niş uygulamaları Osmanlı’da dahil bir çok medeniyette kullanıldı. Tam unutuldu derken tekrar karşımıza çıkan duvar nişleri, foto galerimizde de göreceğiniz üzere bu defa yatak odalarının atmosferini değiştiriyor.

YATAK ODASI DUVAR NİŞİ TASARIMLARI GÖRSELLERİ

 

Bir önceki yazımız olan Perde ve Mobilya Uyumu Nasıl Olmalı ?.. başlıklı makalemizde mobilya ve perde renkleri, mobilya ve perde uyumu ve mobilya ve perdelik kumaş uyumu hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • yatak odası niş örnekleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Perde ve Mobilya Uyumu Nasıl Olmalı ?..

Yeni bir ev aldınız veya ev dekorasyonunuzu, mobilyasından duvarına, perdesinden halısına yeniliyorsunuz... Her iki şekilde de hayırlara vesile olmasını temenni...

Kapat