Yatak Odaları İçin Aydınlatma Fikirleri

Yatak odası dekorasyon fikirleri yatak odası abajur modelleri yatak odası aydınlatma düzeni abajur yerleşimi yatak odası ışıklandırma düzeni nasıl olmalı ?..

Yatak odası dekorasyonu hakkında işinize yarayacak, dişe dokunur tüyolar sunmaya devam ediyoruz değerli yenihalilar.com takipçileri. Bu sayfamızda yatak odalarınızda sofistik bir ambians yaratmanıza yardımcı olacak çok şık yatak odası aydınlatma dekorasyonlarından örnekler sunacağız.

Efendim, yatak odası aydınlatma dekorasyonunda en çok, bu gün artık bir kült haline gelen komodin üzerine yerleştirilen abajur kullanılıyor. Yeni dairelerde ise bu tarz biraz daha farklı, abajurlar komodin üzerinde değil de tavandan sarkıt şeklinde geliyor. Bakın daha başka nasıl fikirler mevcut, ben çok hoşunuza gideceğini tahmin ediyorum… Foto galerimizden ilham alabilirsiniz…

YATAK ODASI İÇİN AYDINLATMA FİKİRLERİ FOTO GALERİ

Bir önceki yazımız olan Genç Odası Dekorasyon ve Mobilya Trendleri 2015 başlıklı makalemizde en yeni genç odası mobilyaları, genç odası dekorasyon ve genç odası mobilya hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Alfemo 2015 Köşe Takımları ve Fiyatları

Alfemo yeni köşe takımları fiyatları görselleri 2015 indirimli köşe takımları Alfemo indirimli köşe takımı modelleri... Köşe takımı hayali kuran değerli...

Kapat