Uygun Fiyatlı ve Çok Şık Duvar Üniteleri

Ucuz duvar ünitesi modelleri fiyatları görselleri Dekorister duvar ünitesi modelleri fiyatları modern tv ünitesi markaları örnekleri uygun fiyatlı duvar üniteleri renkli duvar ünitesi çeşitleri…

Çok yakın bir arkadaşım aradı geçtiğimiz günlerde, yeni aldığı evini müjdeledi. Pek sevindim, arkadaşlarım ev alınca kendim almış kadar sevinirim. Allah herkese gönlüne göre bir ev nasip etsin. Neyse sözü fazla uzatmadan konuya girdi, yeni evini dekore etmeye başlamış bile. Benden farklı, şık ve uygun fiyatlı bir duvar ünitesi bulmasında yardımcı olmamı istedi. Haklıydı, zira tüm parasını ev alırken harcamıştı neredeyse, durumundan uzun uzadıya bahsetti. Çocukcağız sadece tapu dairesine neredeyse ufak çaplı bir servet harcamış. Dolayısı ile elinde avcunda pek bir şey kalmamış.

Hak verdim hak vermesine ama hem ucuz hem de güzel bir duvar ünitesini nereden bulacağım konusunda kara kara düşünmeye başladım. Tam ümüdimi yitirmek üzereydim ki Dekorister ile  karşılaştım. Öyle şahane duvar üniteleri vardı ki markada anlatamam. Üstelik fiyat aralığı 199 TL ile 369 TL aralığında gezen oldukça komik rakamlardı 🙂 Vakit kaybetmeden ürünleri arkadaşıma mail olarak gönderdim. Bu arada sizleride unutmadım ve bu şık duvar ünitelerini sizlerle foto galerimizde beğennize sundum. Uygun fiyatlı duvar ünitesi arayanlara DUYRULUR !..

UCUZ ve ŞIK DUVAR ÜNİTESİ MODELLERİ GÖRSELLERİ (DEKORİSTER)

Bir önceki yazımız olan 2014 Modern Duvar Ünitesi Tasarımları (Masko) başlıklı makalemizde 2014 modern tv üniteleri, duvar ünitesi ve masko hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Koyunlu’dan Şık ve Dekoratif Halılar (Elegance)

2015 Koyunlu halı modelleri fiyatları görselleri en güzel salon halıları yeni sezon halı modelleri oturma odası halı çeşitleri desenleri resimleri...

Kapat