Sıradışı Desenlerle Alman Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar dekorasyonunda ithal duvar kağıdı kullanmak isteyen ve bu ithal duvar kağıtlarının menşeini Almanya olarak seçen, kısacası Alman duvar kağıdı markalarından birini kullanmak istyen yenihalılar.com takipçileri için bu sayfamızı Almanya’nın en ünlü duvar kağıdı markası Marburg‘a ayırıyoruz.

Marburg Alman duvar kağıtlarını biliyorsunuz, zira daha önceki sayfalarımızda markanın ünlü ve çılgın tasarımcılara hazırlattığı değişik duvar kağıdı desenlerine göz atmıştık. Bu sayfamızda bir başka sıradışı sanatçı Ulf Moritz‘in Marburg için tasarladığı inanılmaz duvar kağıdı desenlerini masaya yatırıyoruz.

Harald Gloockler tasarımları kadar çılgın olmasada ilginç motiflerin yer aldığı Ulf Moritz tasarımlarını foto galerimizde beğeninize sunuyoruz. Eğer eviniz için hakikaten sıradışı desenlere sahip ve kaliteli bir duvar kağıdı aramaktaysanız Marburg Ulf Moritz duvar kağıdı tasarımlarının yer aldığı foto galerimize göz atmanızı tavsiye ederiz..

MARBURG ULF MORITZ DUVAR KAĞIDI DESENLERİ GÖRSELLERİ

MARBURG DUVAR KAĞITLARININ DİĞER DESENLERİNE GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYINIZ !..

Bir önceki yazımız olan Mutfaklar İçin En Güzel Duvar Kağıdı Desenleri başlıklı makalemizde 2016 duvar kağıdı modelleri, mutfak duvar kağıdı modelleri 2016 ve mutfak duvar kağıdı uygulamaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Angora Halı Ankara Satış Noktaları

Angora Halı’nın Ankara veya herhangi bir ilçesinde ikamet eden hayranları için, Angora Halı Ankara satış mağazalarını listeledik ve hemen altta...

Kapat