Şehir Manzaralı 3D Panaromik Duvar Posterleri

Duvar dekorasyon fikirleri üç boyutlu panaromik duvar kağıtları poster duvar kağıdı resimleri görselleri…

Duvar dekorasyonuna yepyeni soluklar getirmek adına tasarımcılar harıl harıl çalışmakta ve hayal gücü sınırlarını zorlayan tasarımlar elde etmekteler. Duvar kağıdı dekorsayonu ile haşır neşir olanlar bu işlerle uğraşa dursunlar, yeni bir şeyler yaratma çabasında olanlarda çabalarının sonucunu almaya başladılar bile.

Son olarak şehir manzaralarını daha gerçekçi hâle getirmek adına işe biraz teknoloji katarak bu manzaraları üç boyutlu panaromik duvar posterlerine çevirmişler.

Metropollerden hâlen sıkılmadıysanız ve evinizin en az bir odasında bir boğaz manzarası görmek veya yükselen gökdelenleri hissetmek isterseniz, foto galerimizde örneklerini beğeninize sunduğumuz bu duvar kağıtlarından mutlaka edinmenizi öneririz…

PANAROMİK 3D ŞEHİR MANZARALARI POSTERLERİ

Bir önceki yazımız olan Amerkan İthal Duvar Kağıdı Modelleri (York) başlıklı makalemizde amerikan duvar kağıdı, amerikan duvar kağıdı markaları ve ithal duvar kağıdı markaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Çiçekli Berjerli Koltuk Takımları Markaları Fiyatları

2015 Koltuk takımı modelleri trend oturma grupları Kilim mobilya bellona istikbal mondi çiçekli koltuk takımları fiyatları... Çiçekli ve berjerli koltuk...

Kapat