Saray Halı 2018 Modellerinden Büyüleyici “Amour” Koleksiyonu

Saray Halı 2018 Modelleri

Saray Halı Fiyatları 2018 Halı Modelleri Saray Halı Yeni Sezon Trend Halı Renkleri ve Desenleri Modern Salon Halıları – Yeni yılın yeni halılarını mercek altına almaya devam ediyoruz değerli yenihalilar.com okurları. Bildiğiniz üzere bir çok yeni ve çok eski halı markamız ve bu markalar 2018 yılı itibarı ile ürün gamlarına yepyeni halılar eklediler. Saray Halı’da o çok eski markalarımızdan biri ve bu sayfamıza Amour serisi ile konuk oluyor.

Saray Halı Amour

1980 Kuşağının “halı” denilince aklına gelen ilk markalardan biri olan Saray Halı, yılların tecrübesi ve teknolojiyi bir araya getirerek muhteşem halı tasarımlarına imza atmaya devam ederken, o muhteşem tasarımlara sahip koleksiyonlardan biri de bu sayfamızda fiyatları desenleri ebatlar ve görselleri ile birlikte detaylı olarak inceleyeceğimiz Amour koleksiyonu oluyor.

Salonlar İçin Zarif Halı Motifleri

Saray Halı Amour koleksiyonunda potansiyel müşterilerine 7 farklı renk ve desen seçeneği sunmuş. Bu seçeneklerden özellikle 2 tanesi özellikle lüks tarzlarda dekore ettikleri salonları için zarif salon halıları arayan okurlarımız için oldukça ideal bir seçim olarak görünüyor. Hemen üst ve alt tarafta desenlerini gördüğünüz bu halılarda renkler açık gri ve açık krem olarak belirlenmiş.

Modern Halı Desenleri Amour Serisinde

Son zamanlarda trend olan klasik ve modern desenlerin bir araya getirildiği avangart motiflerinde yer aldığı koleksiyonda son derece modern tarzlarda desenler ve trend halı renkleri kullanılmış. Dolayısı ile Amour koleksiyonunun sadece lüks tarzlarda dekore edilen salonlara değil, modern tarzlarla dekore edilen salon ve oturma odalarına da hitabettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Saray Salon Halısı Fiyatları 2018

Saray Halı’nın bu koleksiyonu hoşunuza gitmiş olabilir ve doğal olarak bu halılara sahip olmak için cebinizden çıkacak parayı da merak ediyorsunuzdur. Dolayısı ile şimdi gelin bu fiyatlara bir göz atalım. Efendim koleksiyonun en büyük salon halısı 200X300 cm yani 6 M² ve üzerinde 1.398,68 TL fiyat etiketi taşıyor.

Saray Halı Oturma odası Halı Fiyatları

Daha küçük bir salonunuz var ve daha küçük bir salon halısı satın almak istiyorsanız koleksiyonun 160X230 cm, 3,8 M² ebatı 858,46 TL olarak görünüyor. Oturma odalarında ya da antrelerinde de Saray Halı Amour serisi kullanmayı düşünen yenihalilar.com okurları ise 120X180 cm 2,16 M² Amour halı için 503,87 TL ödemeleri gerekiyor.

Koridor ve Antre Halı Fiyatları (Saray Halı)

Olmuşken tam takım olsun, koridorlarımız da Saray Halı 2018 modellerinden biri olan Amour ile süslensin  değil mi ? O zaman serisinin diğer ebat ve fiyat bilgilerini de inceleyelim ;

80X150 cm = 279,93 TL
80X300 cm = 559,87 TL
100X200 cm = 465,60 TL
100X300 cm = 699,84 TL

Saray Halı Yeni Modellerini İnceleyin !..

Yukarıda elimizden geldiği, dilimizin döndüğünce Saray Halı yeni modellerinden Amour serisini sizlere tanıtmaya çalıştık. Ancak her zaman olduğu gibi hemen hatırlatmak isteriz ki bu halılar burada desenlerini ve resimlerini gördüğünüzden çok daha güzeller. Dolayısı ile hem bu halıları daha yakından, dokunarak incelemek, hem de en güncel Saray Halı fiyatları hakkında fikir sahibi olmak adına Saray Halı satış noktalarına mutlaka uğramanızı öneririz. Size en yakın Saray Halı Mağazalarını BURADAN bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Saray Halı 2016-2017 Modelleri Asrın Koleksiyonu başlıklı makalemizde asrın, salon halısı ve saray halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • saray antre halıları

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İstikbal Halı 2018 Modellerinden Julia Koleksiyonu

İstikbal Halı Modelleri 2018 Halı Modelleri ve Fiyatları 2018 İstikbal Halı Yeni Sezon İstikbal Halı Julia İstikbal Halı Fiyatları 2018...

Kapat