Saray Halı 2016 Modelleri Natural Serisi

2016 Halı modelleri yenihalilar.com Saray Halı yeni çıkan desenleri saray halı yeni koleksiyonları yeni halılar 2016…

Halı dekorasyonunu güncellemek isteyen yenihalılar.com takipçileri için markaların güncel halı modellerine göz atıyoruz arkadaşlar. Bu sayfamızda ülkemizin en eski halı üreticilerinden biri olan Saray Halı’nın 2016 halı desenlerine yaklaşımını ifade eden yeni modellerinden Natural koleksiyonunu sizler için inceliyoruz.

Hatırlarsanız bir kaç ay önce Saray Halı’nın 2016 koleksiyonları arasında yerini alan Saray Halı Asil koleksiyonunu sizler için incelemiştik. Bu aralar vitrine yeni çıkacak bir saray Halı modeli beklerken, marka Natural serisini vitrine çıkarıverdi. Eeee bizlerde boş dururmuyuz, sizler için bu güzel koleksiyonun şahane desenlerini vakit kaybetmeden foto galerimizde beğeninize sunduk….

SARAY HALI 2016 MODELLERİ DESENLERİ GÖRSELLERİ (NATURAL)

Bir önceki yazımız olan Saray Halı Modelleri 2016 Asil Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2016 halı modelleri, saray halı modelleri 2016 ve saray halı yeni kataloğu 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Bellona’dan Değişik Bir Köşe Takımı (Almina)

Bellona yeni çıkan köşe koltuk takımları bellona almina köşe takımı fiyatları görselleri bellona L koltuk takımı modelleri 2016... Rahatına düşkün...

Kapat