Sanat Halı’dan Rengarenk Galeri Koleksiyonu 2016

Sanat Halı 2016 yılına ait koleksiyonları birer birer vitrine çıkartırken, yenihalilar.com olarak bizlerde markayı yakından takip etmeye devam ediyoruz arkadaşlar. Hatırlarsanız son olarak Sanat Halı Anı koleksiyonuna göz atmıştık. Bu sayfamızda ise Sanat Halı Galeri koleksiyonunu inceliyor, fiyatları ve görsellerini bilgi ve beğenilerinize sunuyoruz efendim.

Galeri koleksiyonu genel anlamda modern desenlerin bi araya getirildiği bir koleksiyon olarak dikka çekiyor, bazı desenler o kadar canlı ki zemininizde hakikaten grafiti yaptığını düşünebilirsiniz. Ayrıca koleksiyonda patchwork halılar için ayrı bir sayfa açılmış ve su sayfaya çok güzel patchwork desenler eklenmiş.

Foto galerimizde Sanat Halı 2016 modelleri arasında yer alan Galeri koleksiyonunu inceleyebilirsiniz, modern bir halı almak niyetindeyseniz mutlaka göz atmanızı öneririz. Bu arada Sanat Halı Galeri koleksiyonunun fiyatlarını merak edenler için fiyat listesinide yine foto galerimizin içerisine ekledik bilginiz olsun…

SANAT HALI 2016 MODELLERİ GALERİ KOLEKSİYONU GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Sanat Halı Kayseri Satış Noktaları Mağazaları başlıklı makalemizde sanat halı adres, sanat halı hisarcık ve sanat halı kayseri bayiileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İstikbal’den Zerafet Timsâli Gold Yatak Odası

2016 yılında yepyeni yatak odası takımları göreceğiz anlaşılan, zira mobilya marka ve üreticileri birer birer yeni modellerini son bir kaç...

Kapat