Sanat Halı’dan Kabartma Dokulu “Abiye” Serisi

Bundan yanlızca bir kaç yıl önce tanıştığımız, adını Muhteşem Yüzyıl gibi bir dizi ile duyuran Sanat Halı, bu gün ülkemizin en tutulan halı markaları listesinde başı çekerken, gerek hayal ötesi desenleri, gerekse inanılmaz çekici özel renkleri ile milyonlarca evi saraya çevirirken, halı siteniz yenihalılar.com sayfalarına bu defa yepyeni koleksiyonu Abiye ile konuk oluyor.

Sadece en özel renklerle çalışıldığı belirtilen Sanat Halı’nın en yeni kalitesi, en yeni koleksiyonu Abiye, dokumasında kullanılan parlak ipliği ve dikkat çekici kabartma görünümü ile salonlarınızda adeta kutup yıldızı gibi parlıyor. İncelikle işlenmiş zarif desenleri ve evinize çok yakışacağını düşündüğümüz renk tonlamaları ise adeta göz kamaştırıyor.

Vitrine çıkalı çok uzun zaman olamamasına rağmen dikkatleri bir anda üzerine çekmeyi başaran Sanat Halı’nın yeni yılda ki ilk koleksiyonu Abiye, birbirinden şahane desenleri ile foto galerimizde yer alıyor. Sizlerde kabartma dokulu bu şık halıları salonlarınızda görmek istiyorsanız, foto galerimizdeki Sanat Halı Abiye koleksiyonu desenlerini yakından inceleyebilir, koleksiyon ile ilgili sorularınızı en alttaki yorum bölümümüzden ulaştırabilirsiniz.

SANAT HALI 2016 MODELLERİ ABİYE KOLEKSİYONU DESENLERİ

 

Bir önceki yazımız olan Sanat Halı'dan Rengarenk Galeri Koleksiyonu 2016 başlıklı makalemizde modern halı modelleri 2016, renkli halı modelleri ve sanat halı en yeni modeller hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sanat Halı’dan Kabartma Dokulu “Abiye” Serisi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Kum Beji Duvarlara Uyumlu Halı Renkleri ve Desenleri

Kum beji son 5-6 yılın en tutulan duvar renkleri arasında yer alırken aradan geçen bunca zamanda zirvede kalmasını kullanışlı ve...

Kapat