Sanat Halı’dan Cıvıl Cıvıl Tropi Koleksiyonu

Sanat Halı 2016-2017 modellerini sırası ile incelemeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda Sanat Halı koleksiyınlarına yeni eklenen Tropi koleksiyonunu masaya yatırıyor, sizler için tüm detayları ile birlikte inceliyoruz.

Muhteşem Yüzyıl dizisini sponsoru olarak tanıdığımız, ancak daha sonra masalsı desenlerini görünce bir çoğumuzun hayranı olduğu Sanat Halı yepyeni koleksiyonlarını vitrine çıkardı. Hatırlarsanız son olarak içinde bulunduğumuz 2016 yılının şubat ayında vitrine çıkan Sanat Halı Abiye koleksiyonu yenihalilar.com sayfalarında yer almıştı.  Aradan geçen 3 ayın ardından Sanat Halı 3 farklı koleksiyon ile karşımıza çıkarken bu koleksiyonlar, Sanat Golden, Antre ve şimdi inceleyeceğimiz Tropi koleksiyonlarından meydana geliyor.

Tropi koleksiyonu 8 farklı desenden meydana gelirken, bu desenler genel anlamda modern motifler ve trend renk tonlarından meydana gelirken, avangard tarzlarda dekore edilen salonlar için tek bir tasarım mevcut.

Modern dekorasyon tarzlarından hoşlanıyorsanız ve bu tür dekorasyonlarınızda renkli halılar kullanmak niyetindeyseniz, Sanat Halı Tropi koleksiyonu sizler için ideal bir seçim olarak görünürken, koleksiyonun birbirinden güzel desenlerini foto galerimizde detaylı olarak inceleyebilirsiniz…

SANAT HALI TROPİ KOLEKSİYONU DESENLERİ

Bir önceki yazımız olan Sanat Halı'dan Kabartma Dokulu "Abiye" Serisi başlıklı makalemizde kabartma halı modelleri, salon halı modelleri 2016 ve sanat halı abiye serisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • kelebek desenli halı

Etiketler:

Sanat Halı’dan Cıvıl Cıvıl Tropi Koleksiyonu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
En Yeni Salon Halıları Pierre Cardin Halı Otantik Koleksiyonunda

Pierre Cardin 2016 - 2017 modelleri arasına son eklenen koleksiyonlardan biri olan Otantik koleksiyonu ile yenihalilar.com'un bu sayfasında sizlerle birlikteyiz. Hatırlarsanız...

Kapat