Sanat Halı Salonlarınıza Özel Bir Şiir Yazdı

Sanat Halı 2017 modellerini incelemeye devam ediyoruz arkadaşlar, bu sayfamızda salonlarına özel, salonlarını olduğundan daha şık ve etkileyici bir görünüme kavuşturmak isteyen yenihalilar.com takipçileri için Sanat Halı’nın yeni koleksiyonlarına henüz eklediği yeni bir koleksiyon olan Mısra serisini tüm detayları ile birlikte masaya yatırıyoruz.

Salonlarımız evlerimizin en değerli alanlarıdır. Her şeyin en güzelini, en kalitelisini bu alanlara satın alırız. Bu alanı normal bir oturma odası gibi sık kullanmasak da, konuklarımızı, en özel misafirlerimizi bu alanda ağırladığımızdan, dekorasyonuna A’sından Z’sine, perdesinden duvar kağıdına, halısından mobilyasına kadar itina ile döşeriz.

Salonlarımız bir anlamda dünyaya açılan pencerelerimizdir anlayacağınız ve üst paragrafta bahsettiğimiz A ve Z arasında halılarda yer alır ki salon halı seçiminde çok dikkatli olmamız gerekir. Bu seçim konusunda bizlerde elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz ve markaların salonlarınıza özel çıkardığı en yeni halı modellerini inceliyoruz.

2017-sanat-hali-modelleri-yeni-sanat-hali-desenleri-ve-sanat-hali-misra-serisi

İşte o markalardan biri de Sanat Halı. Sanat Halı 2017 koleksiyonları arasında inanılmaz güzel salon halı desenlerine yer veriyor ki bu halılar salonlarını yeniden dekore eden veya salonları için halı arayanlar tarafından mutlaka görülmesi gereken ürünler arasında yer alıyorlar.

sanat-hali-misra-koleksiyonu-ve-yeni-sezon-sanat-hali-desenlerinden-ornekler

Sanat Halı’nın sadece zarif ve gösterişli salonlara adadığı halı koleksiyonlarından biri ise Mısra serisi olsa gerek. İki farklı desen ve buna bağlı sekiz farklı renk seçeneği ile vitrine çıkan Mısra koleksiyonu hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde sizleri bekliyor. Bu galeri de yer alan Sanat Halı Mısra koleksiyonuna ait desenler ve renkler arasında sizin salonunuza çok yakışacağını düşündüğümüz güzel salon halılarını bulabilirsiniz. Dolayısı ile bu görsellere göz atmadan salonunuz için bir halı alışverişi yapmamanızı öneririz…

SANAT HALI EN YENİ MODELLERİNDEN MISRA KOLEKSİYONU DESENLERİ

Bir önceki yazımız olan Dantel Desenli Halı Modellerinden Sanat Halı Günce başlıklı makalemizde günce ve sanat halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Artemis Halı Yeni Modellerinden Murano Koleksiyonu

Artemis Halı 2016-2017 modelleri desenleri halı siteniz yenihalilar.com sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Bu sayfamızda Bir ok dizi ve TV...

Kapat